Menu

Zdivočelá země (32/45)

15:30 - 16:20, neděle (8. červenec)

ČT1

Zdivočelá země (32/45)
Více obrázků

Herci: H. Vagnerová, M. Dejdar, O. Vlach, J. Lábus, J. Schmitzer, M. Hádek, J. Hubinská, J. Wehrenberg, J. Zdeněk, R. Kalvoda, V. Chalupa, Z. Fric, F. Cíl, F. Tomsa, J. Teplý, O. Brousek ml.

Seriál ČR (2008). Maděru pustili konečně z vězení. Ale co ho doma zasáhlo tak, že chce v jednu chvíli raději zpátky? Scénář J. Stránský a H. Bočan. Kamera V. Holomek. (50 min)

Ilonka, kterou vyšetřovatel lstivě přizval k Maděrovu výslechu, nemohla věřit svým očím: kriminalista tvrdil, že kdyby Maděra trochu spolupracoval, mohl by být už doma. Ilonka propadla zoufalství. Nechtěla mluvit ani s dětmi, které čekaly před věznicí. Jediným člověkem, který jí mohl poskytnout útěchu, se stal Lojza. Ráno se ale zhrozila toho, co se stalo, zvlášť když ji vlastní dcera viděla vycházet z Lojzova pokoje. Zraněná Ivanka se svěří Edovi. A Eda svému nadřízenému "orgánovi." Velmi záhy to ve vězení vyšetřovatelé sdělí Maděrovi, jenže on jim nevěří. Prostřednictvím advokáta Večeři varoval rodinu, a tak konečně Ivanka mohla vydedukovat, kdo udával. Edu vyhodila a všem to řekla. Eda svého nadřízeného zklamal. Ale pozorný divák si jistě vzpomene, že se v příběhu vyskytuje i "čechovovská puška", tedy v našem případě revolvery, které musí nějakým způsobem v dramatu "vystřelit". Jak to, že Maděru pustí z vězení, co se stane s Lojzou, dozví se Maděra o nevěře své ženy? Jak dopadne jejich láska? A v čem je naděje pokračujícího života?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 8. červenec, 16:20
Zdivočelá země (33/45)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «