Menu

Zdivočelá země (45/45)

16:30 - 17:35, neděle (19. srpen)

ČT1

Zdivočelá země (45/45)
Více obrázků

Herci: H. Vagnerová, M. Dejdar, J. Schmitzer, B. Holiček, T. Bebarová, M. Táborský, D. Suchařípa, M. Hádek, P. Špalková, J. Hubinská, J. Wehrenberg, J. Zdeněk, R. Kalvoda, V. Chalupa, Z. Fric, F. Cíl, R. Holub, F. Tomsa, M. Němec, P. Vacek, T. Pavelka, V. Havel

Seriál ČR (2012). Epilog: Maděrovy pětasedmdesáté narozeniny. Scénář J. Stránský a H. Bočan. Kamera V. Holomek. (65 min)

Když Žabák volil znervózňující taktiku a předvolával Maděrovy syny k výslechu, vymohl si Maděra k Žabákovi vstup a za Edovy přítomnosti ho krutě ponížil. Žabák Maděru pustil, ale ve své aktivitě proti němu nepolevil. Tentokrát si předvolal Harryho a skončilo to tragicky. V epilogu se přeneseme přes jedenáct let: přišla svoboda, komunismus padl. Maděra bude slavit pětasedmdesátiny. Díky iniciativě jeho přátel z RAF přislíbil účast na oslavě i prezident Havel. Ale než k oslavě dojde, osudy některých postav se dramaticky dovrší. Věříme, že si poslední díl ságy, která zobrazila pětačtyřicet let historie této země, nenecháte ujít. Neskromně doufáme, že obraz Maděrova rodu ve vás zanechá opravdový dojem.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «