Menu

Zemský ráj to napohled

22:20 - 00:15, středa (21. srpen)

ČT1

Zemský ráj to napohled
Zemský ráj to napohled - Obrázek 2 Zemský ráj to napohled - Obrázek 3 Zemský ráj to napohled - Obrázek 4 Zemský ráj to napohled - Obrázek 5 Zemský ráj to napohled - Obrázek 6 Zemský ráj to napohled - Obrázek 7 Zemský ráj to napohled - Obrázek 8 Zemský ráj to napohled - Obrázek 9 Zemský ráj to napohled - Obrázek 10 Zemský ráj to napohled - Obrázek 11 Zemský ráj to napohled - Obrázek 12 Zemský ráj to napohled - Obrázek 13 Zemský ráj to napohled - Obrázek 14 Zemský ráj to napohled - Obrázek 15 Zemský ráj to napohled - Obrázek 16 Zemský ráj to napohled - Obrázek 17 Zemský ráj to napohled - Obrázek 18 Zemský ráj to napohled - Obrázek 19 Zemský ráj to napohled - Obrázek 20 Zemský ráj to napohled - Obrázek 21 Zemský ráj to napohled - Obrázek 22 Zemský ráj to napohled - Obrázek 23 Zemský ráj to napohled - Obrázek 24 Zemský ráj to napohled - Obrázek 25 Zemský ráj to napohled - Obrázek 26 Zemský ráj to napohled - Obrázek 27 Zemský ráj to napohled - Obrázek 28 Zemský ráj to napohled - Obrázek 29 Zemský ráj to napohled - Obrázek 30 Zemský ráj to napohled - Obrázek 31 Zemský ráj to napohled - Obrázek 33 Zemský ráj to napohled - Obrázek 34

Komediální drama ČR (2009). Tragikomický film o atmosféře sedmdesátých let minulého století v Čechách. Scénář T. Boučková. Kamera D. Marek. (115 min)

V létě roku 1968 se matka se dvěma dospívajícími dcerami a přítelem vrací z letní dovolené v Itálii. Je noc na jedenadvacátý srpen. A rozvedený tatínek se právě oženil ve Vídni se svou mladou přítelkyní. Takový je začátek filmu, jenž zachycuje jejich intimní osudy v nastávající éře normalizace, a který vrcholí Chartou 77. Vypráví příběh Marty, dvou dcer - Gábiny a Majdy - a jejich postupně přicházejících a odcházejících "tatínků". Zatímco někteří "tatínkové" se postupně snaží zvrátit kolo českých dějin, Marta a její dcery vzdorují následkům, které tyto jejich pokusy u komunistického režimu zákonitě vyvolávají. Matku a dcery poznamenává jak disidentské působení jejich blízkých, tak situace, do nichž se samy svými činy dostávají. Intimní pohled na soukromé životy v nelehké době napsala Tereza Boučková a inspirací jí byly vlastní zážitky a vzpomínky. Režisérka Irena Pavlásková natočila film plný bizarních i tragikomických scén, v němž dostaly velký prostor především herečky Vilma Cibulková, Dana Marková a Tereza Voříšková v hlavních rolích.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «