Menu

Život je ples (6/16)

20:00 - 21:00, čtvrtek (21. únor)

ČT1

Herci: M. Etzler, I. Janžurová, R. Brzobohatý, A. Vránová, O. Vlach, J. Štěpánková, B. Kohoutová, J. Krampol, S. Zindulka, K. Fialová, I. Bareš, L. Vlasáková, D. Kolářová, P. Lněnička, A. Mišík, L. Šteflová, P. Meissel, B. Klepl, P. Řezníček

Rozárka jde na večeři. Komediální seriál ČR (2012). Když láska rozkvete... Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. (60 min)

Rašková (Alena Vránová) se v roli obchodnice našla a rozjíždí v domově další podnikání. Rozárka (Daniela Kolářová) se konečně dočká pozvání na rodinnou večeři, kde jí vnučka Marika (Lucie Šteflová) připraví kuře podle jejího receptu, ale v průběhu návštěvy se naplno ukáže to, co vlastně věděla od samého počátku, totiž že ji zeť podvedl. Překvapivě se ale ukáže, že také světácký Tramp něco předstírá. I s jeho pomocí Rozárka konečně sobě i ostatním přizná, kde je opravdu doma.Kryštof (Adam Mišík) se ocitá nejen v péči starostlivé maminky Táni (Lenka Vlasáková), ale i babičky Josefíny (Iva Janžurová). Jejich názory na chod domácnosti jsou ovšem značně rozdílné a jenom díky tomu, že se mají opravdu rády, jsou vždycky nakonec schopné spolu vyjít. Kryštof, obklopený svéráznými ženami, hledá v životě mužský vzor a nachází ho v dědovi Požárovi (Radek Brzobohatý). Bývalý pilot se však ocitl v situaci, s níž si neví rady, a Kryštof mu chce pomoci.Na scéně se poprvé objeví místní mafián, podnikatel a vlastník aero klubu Hynek Nebeský (Miroslav Etzler). Právě jeho musí Kryštof přemluvit, aby splnil dědovi létací sen. Nebeský ale není žádný lidumil.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 28. únor, 20:00
Život je ples (7/16)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «