Menu

Život je ples (8/16)

20:00 - 21:00, čtvrtek (7. březen)

ČT1

Život je ples (8/16)
Více obrázků

Herci: M. Etzler, I. Janžurová, R. Brzobohatý, A. Vránová, O. Vlach, J. Štěpánková, B. Kohoutová, J. Krampol, V. Cibulková, S. Zindulka, K. Fialová, L. Trojan, L. Vlasáková, M. Hádek, D. Kolářová, P. Lněnička, A. Mišík, J. Zenáhlíková, L. Zahradnická

Závěť. Komediální seriál ČR (2012). Svatba, nebo odpuštění? Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. (60 min)

Svatba nebo odpuštění? Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: R. Brzobohatým, V. Cibulkovou, I. Janžurovou, K. Fialovou, L. Trojanem, M. Hádkem, A. Mišíkem, D. Kolářovou, J. Krampolem, A. Vránovou, B. Kohoutovou, S. Zindulkou, O. Vlachem, P. Lněničkou, J. Štěpánkovou, I. Barešem, L. Zahradnickou a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík V domově není vše tak, jak by mělo být, ale zdá se, že ředitelka Tůmová (V. Cibulková) ve všem umí dobře chodit a má vše pod kontrolou. V seriálu se poprvé objeví nová postava, jistý Žumbera (M. Hádek), který přichází do domova na stáž coby student psychologie. Potřebuje shromáždit materiál pro svoji diplomovou práci. Chová se však zvláštně, a tak divák od počátku tuší, že sleduje ještě nějaký jiný cíl. Ale jak hluboce zasáhne do života domova a ředitelky Tůmové, bude pořádným překvapením. Závěť, i když existuje, ještě nemusí najít svého adresáta, zvláště když přínos pro jednoho znamená ztrátu pro druhého. V osmém díle se konečně spletitosti ohledně závěti Davida Požára nakonec rozuzlí. Znovunalezená láska z dětství mezi Lízou (K. Fialová) a Bořkem (L. Trojan) spěje ke svatbě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. březen, 20:00
Život je ples (9/16)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «