Menu

Život je ples (9/16)

20:00 - 21:00, čtvrtek (14. březen)

ČT1

Život je ples (9/16)
Více obrázků

Herci: M. Etzler, M. Novotný, I. Janžurová, R. Brzobohatý, A. Vránová, O. Vlach, J. Štěpánková, B. Kohoutová, J. Krampol, V. Cibulková, S. Zindulka, L. Vlasáková, M. Hádek, P. Vaněk, D. Kolářová, P. Lněnička, A. Mišík, J. Zenáhlíková a dal

Návrat ztraceného syna. Komediální seriál ČR (2012). Komu má posloužit anonym a kdo trpí kvůli udání? Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. (60 min)

Komu má posloužit anonym a kdo trpí kvůli udání? Komediálně laděný seriál o radostech a strastech v každém věku s plejádou známých herců: R. Brzobohatým, L. Vlasákovou, D. Kolářovou, M. Etzlerem, P. Lněničkou, J. Štěpánkovou, V. Cibulkovou, I. Janžurovou, A. Mišíkem, M. Hádkem, J. Krampolem, A. Vránovou, B. Kohoutovou, S. Zindulkou, O. Vlachem, M. Novotným, P. Vaňkem a dalšími. Scénář I. Obermannová. Kamera P. Koblovský. Režie P. Slavík Prozatímní ředitel domova Lukáš Řípa (P. Lněnička) se připravuje na výběrové řízení. Na městský úřad však přichází anonymní dopis, ve kterém je obviněn z omezování práv klientů, ohrožování jejich zdraví a špatného hospodaření. Kdo je autorem, se můžeme jen domýšlet, ale podezření obyvatel domova padá na Bareše (O. Vlach). Sebevědomý a arogantní podnikatel Hynek Nebeský (M. Etzler) se vrací z několikatýdenní obchodní cesty do Asie a v poště nachází výzvu, aby si v domově vyzvedl pozůstalost po své matce Líze Lupáčové. Pár fotografií a drobností ho přivede ke vzpomínkám na dětství, ke kterému se již nikdy nechtěl vracet. Také ředitelce Tůmové (V. Cibulková) se život nepovedl podle vlastních představ. Věčné starosti s problematickým synem jí samotné velmi zkomplikují život. Izabela Švarcová (J. Štěpánková) se rozhodne svěřit se s událostí, která před více než 50 lety zásadně ovlivnila celý její život. A konečně má možnost dozvědět se, kdo ji kdysi dostal do kriminálu. Linda Řípová (B. Kohoutová) se sblížila se zahradníkem Jakubem (P. Vaněk), a taky učí seniory, jak hledat hudbu na internetu a zdá se, že ji to začíná bavit. Do domova nastupuje na brigádu absolvent psychologie Ben Drbohlav (M. Novotný), který tu chce sbírat materiál ke své disertační práci.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 21. březen, 20:00
Život je ples (10/16)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «