Menu

Zkáza Dejvického divadla (6/6)

21:30 - 22:00, pondělí (8. duben)

ČT1

Zkáza Dejvického divadla (6/6)
Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 2 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 3 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 4 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 5 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 6 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 7 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 8 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 9 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 10 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 11 Zkáza Dejvického divadla (6/6) - Obrázek 12

Herci: I. Trojan, J. Plesl, M. Krobot, M. Myšička, V. Neužil ml., H. Třešňáková, K. Senius

Zkáza. Komediální seriál ČR (2019). Komediální seriál, ve kterém hrají všichni herci a zaměstnanci Dejvického divadla sami sebe. Scénář M. Krobot a O. Hübel. Kamera J. Šustr. (30 min)

Nový komediální seriál Miroslava Krobota, ve kterém hrají všichni herci a zaměstnanci Dejvického divadla sami sebe. Scénář M. Krobot a O. Hübel. Kamera J. Šustr. Režie M. Krobot Redaktorka Českého rozhlasu Regina Květoňová dělá ve studiu rozhovor s Hynkem Čermákem. Baví se o pověstném duchu Dejvického divadla. Čermák mluví s naprostou vážností o tom, že duch divadla je ukryt v syrečku, ale Květoňová si myslí, že si z ní střílí. Měřičková se různými způsoby snaží řešit neúnosnou finanční situaci divadla. Rozhodne se prodat veškerý přebytečný nábytek a dokonce propustí některé ze zaměstnanců. Trojan je zoufalý, protože při stěhování zmizí z přenosné ledničky „jeho“ syreček. V tu chvíli ještě nikdo neví, že jej našel a sežral Láďa, pes rekvizitáře Rybáka. O divadlo má zájem soukromá osoba, jeden z nejbohatších Čechů. V luxusní restauraci se sejdou Měřičková, Myšička, Trojan a právník nejbohatšího Čecha. Ten hercům nabízí, aby hráli na luxusní lodi, v kajutě první třídy za nesrovnatelných platebních podmínek oproti těm, které nyní mají v Dejvickém divadle. Myšičkovi připadá tento nápad zcela absurdní. Právník má pro ně tedy návrh B, nabízí jim, že odkoupí jejich autorská práva na role, které ztvárňují v Dejvickém divadle, a nechá vytvořit jejich hologramy pro 3D představení. Celý soubor se sejde v divadelní kavárně, kde oslavuje podpisy nových pracovních smluv. Radost jim ale nevydrží dlouho. Jednak zjistí, kam zmizel syreček – duch Dejvického divadla a následně jim to, co uvidí na prknech Dejvického divadla, vyrazí dech. V divadle už si nemůžou být ničím jisti, a tak se sejdou u Myšičky doma, aby probrali stávající situaci. Dojdou k názoru, že nezadržitelnou zkázu se podaří zastavit pouze tehdy, když se vrátí duch Dejvického divadla. Je potřeba se rozhodnout, jestli bude Láďa obětován.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «