Menu

Ztracená brána (2/3)

21:10 - 22:25, pondělí (20. srpen)

ČT1

Herci: P. Kříž, J. Abrhám, P. Rímský, A. Geislerová, J. Dvořák, F. Němec, V. Preiss, J. Pidrmanová, T. Töpfer, I. Trojan, T. Medvecká, M. Hádek

Mysteriózní drama ČR (2012). Smrt dvou profesorů z Akademie věd je jen začátkem zapeklitého případu, který musí vyšetřit dvojice kriminalistů ve spolupráci s religionistou. Okolnosti napovídají, že vražedný motiv souvisí s Vojničovým rukopisem a se svobodnými zednáři. Detektivní triptych volně navazuje na divácky úspěšnou Ďáblovu lest. Kamera M. Šec. (75 min)

Pátrání po pachateli tajemných vražd pokračuje. Je jisté, že vrah ještě neřekl poslední slovo a nedokončil svou práci. Nikdo netuší, jaký je jeho motiv. Jediný Runa by snad mohl rozluštit klíč, podle kterého si pachatel vybírá příští oběti. To by mohlo kriminalistům pomoci. Pocit, že konečně jedou zatýkat, se změní ve zděšení, protože podezřelý pachatel se právě stal další obětí. A tak trojice - vyšetřovatelé (A. Geislerová a J. Dvořák) a vědec (I. Trojan) - doslova s nasazením vlastního života dál bezradně pronásleduje zatím neznámého vraha.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 27. srpen, 20:00
Ztracená brána (3/3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «