- 00:10zábava
AZ-kvíz
- 00:35zábava
Banánové rybičky
- 01:15zprávy
Dobré ráno
- 03:45zábava
Kluci v akci
- 04:15dokument
Černé ovce
- 04:30zprávy
Události v regionech
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00film
Červánková královna
- 09:00zábava
Kluci v akci
- 09:25film
Přezůvky štěstí
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 11:30film
Dick Whittington
- 12:45film
Perly a růže
- 13:15film
Fantomas se zlobí
- 14:50film
O zakletém králi a odvážném Martinovi
- 16:15zábava
AZ-kvíz
- 16:45dokument
Černé ovce
- 17:00zprávy
Události v regionech
- 17:25zábava
Kde domov můj?
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:10seriál
Boží mlýny (2/6)
- 20:05zábava
Máte slovo s M. Jílkovou
- 21:05zprávy
Na stopě
- 21:29
Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 21:30film
Maigret a soudcův dům
- 23:15zábava
AZ-kvíz
- 00:00dokument
Svědkové času II
- 00:25hudba
Na moll
- 01:10dokument
Před půlnocí
- 01:35zábava
To mě baví
- 02:00zábava
Popcorn
- 02:30dokument
Náš venkov
- 02:55
Královničky
- 03:20dokument
Žijeme s vírou
- 03:45dokument
Pevnosti
- 04:05dokument
Nedej se
- 04:30dokument
Království divočiny: Lachtan Forsterův
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30dokument
Afrika z výšky
- 08:25dokument
Jeden šálek, tisíc příběhů
- 09:20film
Roucho
- 11:30dokument
Poutní místa
- 11:50dokument
Déšť známý i neznámý (3/3)
- 12:45dokument
My, občané Protektorátu (3/3)
- 13:40dokument
Tvořivá díla zvířecí říše (1/3)
- 14:35dokument
Zázračná planeta: Serengeti II (2/6)
- 15:30dokument
Evropa dnes
- 15:55dokument
Tajemství britské královské rodiny (5/8)
- 16:45dokument
Útulek pro záchranu šimpanzů Jane Goodallové (3/6)
- 17:35zábava
Auto moto svět
- 18:00
Auto moto test
- 18:15dokument
Svědkové času II
- 18:40dokument
Postřehy odjinud
- 18:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 19:00zábava
Výborná SHOW
- 19:50dokument
Stezka Českem (4/10)
- 20:20dokument
Skryté skvosty II (4/10)
- 20:50dokument
Jak orat s čertem, život s mnohočetným myelomem
- 21:45dokument
Válka obrazů
- 22:40dokument
Kennedy, Sinatra a mafie (1/2)
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10
Regiony ČT24
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Zajímavosti z regionů
- 02:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Branky, body, vteřiny
- 03:20zprávy
Interview ČT24
- 03:47zprávy
Studio ČT24
- 04:00zprávy
Zprávy
- 04:15zprávy
Události v regionech
- 04:40zprávy
Studio ČT24
- 04:50zprávy
Vytrženo z metropole
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00zprávy
Studio 6
- 09:00zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy
- 14:03zprávy
Studio ČT24
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy v 16
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:30zprávy
Zprávy
- 16:33zprávy
Studio ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Zprávy
- 17:03zprávy
Studio ČT24
- 17:28zprávy
Interview ČT24
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:54zprávy
Počasí v evropských metropolích
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:07zprávy
90’ ČT24
- 20:30zprávy
Horizont ČT24
- 21:00zprávy
Události, komentáře
- 22:00
Předpověď počasí
- 22:05zprávy
Zprávy ve 23
- 22:32zprávy
Interview ČT24
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Události v regionech
- 00:35sport
Branky, body, vteřiny
- 00:50sport
Florbal: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
- 03:10sport
Branky, body, vteřiny
- 03:25sport
Hokej: Buly - debata expertů
- 04:05sport
Paralympijský magazín
- 04:30sport
Volejbalový magazín
- 04:45sport
Branky, body, vteřiny
- 05:00sport
Basketbal: SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice
- 06:50sport
Panorama
- 07:25sport
BBV po 25 letech
- 07:40sport
Fotbal: Česko - Arménie
- 09:30sport
Motorismus: Svět motorů
- 10:00sport
Hokej: Buly - debata expertů
- 10:45sport
Paralympijský magazín
- 11:05sport
Panorama
- 11:25sport
Sportovní zprávy
- 11:55sport
Florbal: Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
- 14:20sport
Fotbal: Magazín EURO 2024
- 14:50sport
Basketbal: SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice
- 16:40sport
V šachu
- 17:15sport
Klasické lyžování: FIS MČR Horní Mísečky
- 17:30sport
Horská kola: Absa Cape Epic
- 18:00sport
Volejbalový magazín
- 18:20sport
Florbal: ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- 20:45sport
Hokej: Buly - debata expertů
- 21:25sport
Motorismus: Svět motorů
- 01:00seriál
Specialisté (207)
- 02:00seriál
Ulice (4668)
- 02:45seriál
Ordinace v růžové zahradě 2 (121)
- 03:45
Novashopping
- 04:55zábava
Snídaně
- 07:40seriál
Ulice (4668)
- 08:40seriál
Kriminálka Anděl (9)
- 09:55seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (1)
- 10:45zábava
Tescoma s chutí
- 11:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 11:20seriál
Ordinace v růžové zahradě 2 (122)
- 12:35seriál
Kriminálka Miami III (12)
- 13:30seriál
Kriminálka Miami III (13)
- 14:30zábava
Výměna manželek
- 15:57zprávy
Odpolední Počasí
- 16:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 16:30zábava
Na lovu IV
- 17:30seriál
Ulice (4669)
- 18:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 19:20seriál
Jedna rodina (66)
- 20:40seriál
Zlatá labuť (46)
- 22:00
Na vaší straně
- 22:45seriál
Kriminálka Miami III (12)
- 00:55film
7 životů
- 03:05seriál
Kriminálka Las Vegas IV (22)
- 03:55film
La La Land
- 05:50film
Který je ten pravý?
- 07:40seriál
Kriminálka Miami III (10)
- 08:40seriál
Kriminálka Miami III (11)
- 09:35film
Poznáš, až to přijde?
- 12:00film
Signál
- 14:30seriál
Ve znamení Merkura (5)
- 16:00seriál
Arabela se vrací (7)
- 16:35seriál
Arabela se vrací (8)
- 17:10film
Modrý blesk
- 19:00film
Hrozba z hlubin
- 21:35film
Jízda švárů
- 00:30seriál
Policie Hamburk VI (30)
- 01:20seriál
Policie Hamburk VII (1)
- 02:10seriál
Closer VI (4)
- 02:55zábava
Jak se staví sen
- 03:45zábava
Rozpal to, šéfe!
- 04:55
Nový den
- 05:00
Nový den
- 06:00seriál
M.A.S.H (139)
- 06:25seriál
M.A.S.H (140)
- 06:55seriál
M.A.S.H (141)
- 07:25seriál
M.A.S.H (142)
- 07:50seriál
M.A.S.H (143)
- 08:20seriál
Polda VI (6)
- 09:30seriál
Policie Hamburk VII (2)
- 10:30seriál
Policie Hamburk VII (3)
- 11:25seriál
Closer VI (5)
- 12:25seriál
Komisař Rex (4)
- 13:25zábava
Policie v akci
- 14:30zábava
Ano, šéfe!
- 15:40
Inkognito
- 16:55zábava
Prostřeno!
- 17:52
Počasí
- 17:55
Hlavní zprávy
- 18:40zprávy
Krimi zprávy
- 18:55
Showtime
- 19:15seriál
Zoo (186)
- 20:35
Inkognito
- 21:45
Inkognito
- 22:50zábava
Ano, šéfe!
- 00:00seriál
Futurama (6)
- 00:25seriál
Brickleberry II (6)
- 00:45zábava
Top Gear 2008 (9)
- 01:45seriál
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (12)
- 02:10seriál
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (13)
- 02:35seriál
Spravedlnost v krvi XII (15)
- 03:25seriál
Spravedlnost v krvi XII (16)
- 04:05zábava
Autosalon.tv
- 05:00seriál
Příhody Bolka a Lolka
- 05:25zábava
Autosalon.tv
- 06:05
Partička XXL
- 07:15zábava
Re-play
- 07:40zábava
Top Gear 2008 (1)
- 08:45zábava
Top Gear 2009 (1)
- 09:45seriál
Hvězdná brána IV (13)
- 10:40seriál
Hvězdná brána IV (14)
- 11:40seriál
Futurama (5)
- 12:10seriál
Futurama (6)
- 12:40seriál
Simpsonovi XIV (14)
- 13:05seriál
Simpsonovi XIV (15)
- 13:30seriál
Simpsonovi XIV (16)
- 14:00seriál
Simpsonovi XIV (17)
- 14:20seriál
Hvězdná brána IV (15)
- 15:15seriál
Hvězdná brána IV (16)
- 16:15seriál
Futurama (7)
- 16:45seriál
Futurama (8)
- 17:15seriál
Simpsonovi XV (20)
- 17:45seriál
Simpsonovi XV (21)
- 18:15seriál
Simpsonovi XV (22)
- 18:45seriál
Simpsonovi XVI (1)
- 19:15
Partička XXL
- 21:00film
Rychlý jako blesk
- 22:50seriál
Simpsonovi XV (20)
- 23:15seriál
Simpsonovi XV (21)
- 00:50dokument
Přísně tajné projekty UFO: Odtajněno (5)
- 01:40dokument
Nevysvětlitelné záznamy III (9)
- 02:30dokument
Klenoty Alp: Italská velká jezera (1)
- 03:25dokument
Záchrana zřícenin (5)
- 04:10dokument
Prima Svět
- 05:00dokument
Ptačí říše
- 05:15dokument
Obležené pevnosti: Legendární bitvy II (4)
- 06:05dokument
Odhalené skvosty: Monumenty Francie (4)
- 07:10dokument
Levhart a hyena: Nečekaní spojenci
- 08:10dokument
Prima Česko
- 08:45dokument
Prima Svět
- 09:15dokument
Nejnebezpečnější železnice světa (4)
- 10:25dokument
Vydří ostrov
- 11:30dokument
Když žraloci útočí V (8)
- 12:30dokument
Izrael a Palestina: Zrod konfliktu (2)
- 13:45dokument
Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (1)
- 14:45dokument
Webbův teleskop: Hranice vesmíru
- 16:00dokument
Jak funguje vesmír II (8)
- 16:55dokument
Dálnice vedoucí peklem VIII (12)
- 18:00dokument
Stavitelské katastrofy IV (3)
- 19:00dokument
Tajemství Hitlerovy moci (2)
- 20:05dokument
Válečné stroje (2)
- 21:10dokument
Nezkrotné Portugalsko (1)
- 22:10dokument
Pohotovost pro exotická zvířata VII (9)
- 23:00dokument
Vetřelci dávnověku XIV (10)
- 00:10zábava
Moje zprávy
- 00:20zábava
VIP svět
- 00:45zábava
Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:15
Na plac!
- 02:35
Ostříháno
- 03:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 04:25
Jak to dopadlo!?
- 05:20
Jak to dopadlo!?
- 06:15zábava
Nebezpečné vztahy live
- 07:45zábava
Klenot.TV
- 12:35zábava
Česká tajenka
- 13:15
Jak to dopadlo!?
- 14:10zábava
Nebezpečné vztahy
- 15:10zábava
Nebezpečné vztahy
- 15:55zábava
Česká tajenka
- 16:30
Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:20
Jak to dopadlo!?
- 18:20
Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 19:10zábava
Moje zprávy
- 19:20zábava
VIP svět
- 19:35
Moje zprávy, komentáře
- 19:50zábava
Hovory Kalousek Soukup
- 20:45zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:10zábava
Poklad z půdy
- 22:15seriál
Ona a on
- 22:50zábava
Moje zprávy
- 23:00zábava
VIP svět
- 23:15zábava
Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:00pořad pro děti
Raníček
- 05:05seriál
Muchomůrek a Muchlíci
- 05:20seriál
Příliv pokladů
- 05:25pořad pro děti
Ne-Ne
- 05:35seriál
Tlapková patrola IV
- 06:00seriál
Tajný život kluků II (4/10)
- 06:20
Pohádky z mechu a kapradí
- 06:30pořad pro děti
Prasátko Peppa II
- 06:35seriál
Nefertine na Nilu
- 06:45seriál
Včelka Mája
- 07:00seriál
Becca a její banda
- 07:10seriál
Hej, Hafí! III
- 07:20seriál
Bobo
- 07:25seriál
Sovička Ollie
- 07:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 08:00film
Tlapková patrola: Film
- 09:25film
Velké dobrodružství Čtyřlístku (1/4)
- 09:40film
Velké dobrodružství Čtyřlístku (2/4)
- 10:00film
Kocour v botách: Tři ďáblíci
- 10:15seriál
Nefertine na Nilu
- 10:25seriál
Včelka Mája
- 10:40seriál
Becca a její banda
- 10:50seriál
Hej, Hafí! III
- 10:55seriál
Bobo
- 11:05seriál
Sovička Ollie
- 11:10seriál
Kravička Henrietta
- 11:20pořad pro děti
Čtení do ouška
- 11:30pořad pro děti
TvMiniUni
- 11:55seriál
Výtvarka!
- 12:20seriál
Top Wing: Ptačí kadeti
- 12:45pořad pro děti
Nuly a jedničky
- 13:00pořad pro děti
Koumando
- 13:15
Pohádky z mechu a kapradí
- 13:20seriál
Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 13:30pořad pro děti
Mrňouskové II
- 13:35zábava
AZ kvíz junior
- 14:05seriál
Tajný život kluků II (4/10)
- 14:30pořad pro děti
Filharmonici na ulici
- 14:45pořad pro děti
Občanka
- 15:00seriál
Muzisloni
- 15:05pořad pro děti
Planeta YÓ
- 15:40pořad pro děti
Šikulové - Velká výzva
- 16:10pořad pro děti
Tance z pohádkového rance
- 16:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 16:50seriál
Dynotrax Turbo
- 17:15seriál
Šmoulové
- 17:40pořad pro děti
Zprávičky
- 17:45pořad pro děti
Večerníček
- 17:55seriál
Spidey a jeho úžasní přátelé (23/25)
- 18:20seriál
101 Dalmatinská (2/26)
- 18:40pořad pro děti
Mrňouskové II
- 18:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:00dokument
Bohové a hrdinové antických mýtů
- 00:20dokument
Kroky a skoky české animace (1/6)
- 00:45dokument
Frida Kahlo (3/3)
- 01:50
Josef Válka, historik
- 02:10dokument
Uchem jehly
- 02:40dokument
Poutní místa
- 02:55hudba
Crescendo
- 03:45hudba
Terra musica
- 04:10zprávy
Události v kultuře
- 19:00zprávy
Události v kultuře
- 19:15dokument
Kroky a skoky české animace (2/6)
- 19:40film
Callasová a Onassis (1/2)
- 21:20dokument
Jennifer Anistonová - víc než jen Rachel z Přátel
- 22:25dokument
Hvězdy stříbrného plátna