- 00:00zábava
AZ-kvíz
- 00:25zábava
Bydlení je hra
- 00:50zábava
Banánové rybičky
- 01:15zprávy
Dobré ráno
- 03:45zábava
Hobby naší doby
- 04:15dokument
Černé ovce
- 04:30zprávy
Události v regionech
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00seriál
Na krok od nebe IV
- 09:05dokument
13. komnata Vojty Nedvěda
- 09:45seriál
Případy detektiva Murdocha XV
- 10:30zábava
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 11:30zábava
Sama doma
- 13:00zprávy
Na stopě
- 13:25zprávy
Reportéři ČT
- 14:15film
Zlodějská komedie
- 14:55
Úsměvy Olgy Scheinpflugové
- 15:35zábava
Polopatě
- 16:30zábava
AZ-kvíz
- 17:00zprávy
Události v regionech
- 17:25zábava
S vůní tradice
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:05
Losování Sportky a Šance
- 19:10film
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 20:35zábava
Všechnopárty
- 21:29
Výsledky losování Šťastných 10
- 21:30seriál
Z archivu Sherlocka Holmese
- 22:25seriál
Z archivu Sherlocka Holmese
- 23:15zábava
AZ-kvíz
- 01:05dokument
Stopy, fakta, tajemství
- 01:30dokument
Zašlapané projekty
- 01:50
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 02:15
Sex místo stipendia?
- 02:40
Pi znamená poklad
- 02:55dokument
Před půlnocí
- 03:20dokument
V zajetí železné opony
- 03:35dokument
Náš venkov
- 04:00dokument
Babylon
- 04:30zprávy
Křesťanský magazín
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30dokument
Bedekr VIII
- 08:00dokument
Kamčatka, tajuplná země
- 08:50dokument
Jak továrny změnily svět
- 09:45dokument
Pražský Semmering
- 09:50dokument
Jane Goodallová - nová generace
- 10:40dokument
Království divočiny: Rajky, Papua Nová Guinea
- 11:05dokument
Nádherná příroda Dánska
- 12:00dokument
Do divočiny!
- 12:15dokument
Kočičí příběhy
- 13:10dokument
Postřehy odjinud
- 13:20dokument
Život v gulagu
- 14:20dokument
Britská pevnost proti Hitlerovi
- 15:05dokument
Můj táta Josef Zeman
- 16:00zábava
Sousedé
- 16:30dokument
Himbové, ztraceni v čase
- 17:20dokument
Na cestě po novozélandském Te Wahipounamu
- 17:50dokument
Boží dar - příběhy českých potravin (7/9)
- 18:15dokument
Malíř ďábla
- 18:40dokument
Postřehy odjinud
- 18:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 19:00film
Kmotr II
- 22:25dokument
Život a osud Černé knihy
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Z metropole
- 00:36zprávy
Události v kultuře
- 00:49zprávy
Události v regionech plus
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Události v regionech
- 02:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Události v regionech
- 03:35zprávy
Události v regionech
- 04:00zprávy
Zprávy
- 04:10zprávy
Interview ČT24
- 04:37zprávy
Události v kultuře
- 04:50zábava
Tajemství pražských dvorků
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00zprávy
Studio 6 II
- 09:00zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy
- 14:03zprávy
Studio ČT24
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy v 16
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:30zprávy
Zprávy
- 16:33zprávy
Studio ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Zprávy
- 17:03zprávy
Studio ČT24
- 17:28zprávy
Interview ČT24
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:54zprávy
Počasí v evropských metropolích
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:05zprávy
90’ ČT24
- 20:30zprávy
Horizont ČT24
- 21:00zprávy
Události, komentáře
- 22:00
Předpověď počasí
- 22:05zprávy
Zprávy ve 23
- 22:45zprávy
Události v kultuře
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Události v regionech
- 00:30sport
Branky, body, vteřiny
- 00:45sport
Fotbal: Japonsko - Španělsko
- 02:30sport
Biatlon: SP Finsko
- 04:30sport
Sokolský zpravodaj
- 04:45sport
Branky, body, vteřiny
- 05:00sport
Fotbal: Japonsko - Španělsko
- 06:45sport
Fotbal: Sumář dne
- 07:00sport
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 07:25sport
Fotbal: TCL moment dne
- 07:35sport
BBV po 25 letech
- 07:45sport
Sokolský zpravodaj
- 07:55sport
Sport v regionech: M ČR v moderní gymnastice
- 08:00sport
V šachu
- 08:30sport
Bojové sporty: CHRISTMAS CUP
- 08:55sport
Severská kombinace: SP Norsko
- 09:30sport
Fotbal: Sumář dne
- 09:50sport
Klasické lyžování: SP Norsko
- 11:15sport
Panorama
- 11:35sport
Klasické lyžování: SP Norsko
- 13:10sport
Fotbal: Betano Fotbal plný čísel
- 13:20sport
Severská kombinace: SP Norsko
- 13:50sport
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:15sport
Fotbal: FIFA World Cup za oponou
- 14:20sport
Fotbal: Národní tým v ČT
- 14:35sport
Fotbal: Ghana - Uruguay
- 17:15sport
Alpské lyžování: SP USA
- 18:30sport
Fotbal: Srbsko - Švýcarsko
- 21:30sport
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 21:55sport
Fotbal: Sumář dne
- 22:10sport
Fotbal: Betano Fotbal plný čísel
- 22:15sport
Fotbal: TCL moment dne
- 22:20sport
Fotbal po našem
- 22:30sport
Hokej: Buly - souhrn
- 00:15seriál
O mě se neboj (5)
- 01:05seriál
Comeback
- 01:30
Novashopping
- 01:50zábava
Na lovu II
- 02:50seriál
Pojišťovna štěstí V (7)
- 03:45
Novashopping
- 04:55zábava
Snídaně
- 07:30
Novashopping
- 07:45seriál
Ulice (4379)
- 08:45seriál
O mě se neboj (5)
- 09:55zábava
Na lovu II
- 10:45zábava
Tescoma s chutí
- 11:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 11:25seriál
Pojišťovna štěstí V (8)
- 12:40seriál
Kriminálka Miami (7)
- 13:40seriál
Kriminálka Miami (8)
- 14:35zábava
Výměna manželek IX
- 15:57zprávy
Odpolední Počasí
- 16:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 16:25zábava
Na lovu II
- 17:25seriál
Ulice (4380)
- 18:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 19:20film
Přání Ježíškovi
- 21:45film
Pád Londýna
- 01:30film
Chvění 5: Pokrevní linie
- 04:15film
Hrdina až do konce
- 06:10
Teleshopping
- 06:40seriál
Kriminálka Miami (5)
- 07:35seriál
Kriminálka Miami (6)
- 08:35film
Talisman
- 10:35
Teleshopping
- 11:05film
Dračí srdce: Boj o trůn
- 13:05film
Osudové léto 2
- 15:20film
Divoká stvoření
- 17:15film
Rivalové
- 19:00film
Vánoční skřítek
- 20:55film
Romeo musí zemřít
- 00:40zábava
Policie v akci
- 01:35seriál
Námořní vyšetřovací služba XI (9)
- 02:30seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (12)
- 03:25seriál
Komisař Rex VII (4)
- 05:00
Pohoda u krbu
- 05:10seriál
M.A.S.H (90)
- 06:00
Nový den
- 07:10seriál
M.A.S.H (91)
- 07:45seriál
M.A.S.H (92)
- 08:15seriál
Zoo (71)
- 09:35seriál
Walker, Texas Ranger VII (19)
- 10:30seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (13)
- 11:30seriál
Komisař Rex VII (5)
- 12:35seriál
Námořní vyšetřovací služba XI (10)
- 13:40zábava
Ano, šéfe!
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Policie v akci
- 16:50zábava
Prostřeno!
- 17:52
Počasí
- 17:55
Hlavní zprávy
- 18:40zprávy
Krimi zprávy
- 18:55
Showtime
- 19:15zábava
Máme rádi Česko
- 21:00
Máme rádi Česko
- 22:55
Jak to bylo, šéfe?
- 00:10seriál
Simpsonovi XXIX (10)
- 00:40seriál
Simpsonovi XXIX (11)
- 01:00seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (12)
- 01:55seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (9)
- 02:50seriál
Vikingové VI (10)
- 03:55
Umění je cool
- 05:00
Umění je cool
- 05:20zábava
Autosalon.tv
- 06:45
Re-play: Tutorial
- 07:20zábava
Top Gear IV (7)
- 08:25zábava
Top Gear V (2)
- 09:35seriál
Hvězdná brána II (11)
- 10:35seriál
Hvězdná brána II (12)
- 11:30seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (12)
- 12:30seriál
Simpsonovi XXVIII (6)
- 12:55seriál
Simpsonovi XXVIII (7)
- 13:25seriál
Simpsonovi XXVIII (8)
- 13:55seriál
Simpsonovi XXVIII (9)
- 14:15seriál
Hvězdná brána II (13)
- 15:15seriál
Hvězdná brána II (14)
- 16:10seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (13)
- 17:15seriál
Simpsonovi XXIX (12)
- 17:45seriál
Simpsonovi XXIX (13)
- 18:15seriál
Simpsonovi XXIX (14)
- 18:45seriál
Simpsonovi XXIX (15)
- 19:15film
Zlatá horda
- 00:10dokument
Po stopách duchů XV (10)
- 01:10dokument
Zapomenuté megastavby V (7)
- 02:10dokument
Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (2)
- 03:25dokument
Neuvěřitelné schopnosti zvířat (1)
- 04:30dokument
Hausbót Petra Horkého
- 05:00dokument
Pod hladinou
- 05:10dokument
Hausbót Petra Horkého
- 05:45dokument
Příběhy středomořského lesa (4)
- 06:50dokument
Dekonstrukce jaderné ponorky
- 08:00dokument
Ocelová srdce VII (13)
- 09:00dokument
Velké stavební průšvihy (7)
- 10:05dokument
Obři doby ledové (1)
- 11:10dokument
Nejjedovatější zvířata světa (1)
- 12:25dokument
Mýty: Největší záhady lidstva (10)
- 13:40dokument
Kalanag: Hitlerův kouzelník
- 14:50dokument
Pohotovost pro exotická zvířata VII (5)
- 15:50dokument
Megazoo (5)
- 16:50dokument
Island: Po stopách vikingského koně
- 17:55dokument
Pozoruhodná zvířecí přátelství (2)
- 19:00dokument
Kapří monstra V (1)
- 20:30dokument
Mega akvárium II (5)
- 21:30dokument
Záhady s Lorenzem (4)
- 22:30dokument
Po stopách duchů XVI (10)
- 01:05
Na plac!
- 02:00
Ostříháno
- 02:05
Na plac!
- 02:35
Ostříháno
- 03:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 04:40
Jak to dopadlo!?
- 08:15zábava
Klenot.TV
- 11:50
Teleshopping Soukup shop
- 11:55
Tajemství Zdeňka Svěráka
- 12:25zábava
Nebezpečné vztahy live
- 13:20
Jak to dopadlo!?
- 14:15zábava
Nebezpečné vztahy
- 15:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 16:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 17:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 18:05
Poklad z půdy
- 19:15
Moje zprávy
- 19:20film
Ztracená vánoční přání
- 20:55
Kurňa, co to je?
- 22:30
Nikdo není perfektní
- 23:45
Moje zprávy
- 05:00hudba
Ranní fresh
- 08:00
1CHARTED
- 10:00hudba
Óčko hity
- 12:00
Vánoční výhry
- 13:00hudba
Óčko hity
- 13:30hudba
TOP 3 Óčko Chart
- 13:45hudba
Óčko hity
- 14:00
Hitrádio desítka
- 15:00
Užít Dubaj
- 15:15hudba
Óčko hity
- 16:00hudba
Novinky
- 17:00
Vánoční výhry
- 18:00hudba
Óčko hity
- 21:00
Amsterdam Dance Event
- 21:05hudba
Party ride
- 22:30
Amsterdam Dance Event
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30seriál
Jsem do tebe blázen VII (1/22)
- 07:50seriál
Jsem do tebe blázen VII (2/22)
- 08:10
Seniorklub Milana Švihálka
- 08:40zábava
Trocha šafránu z televizního archivu
- 10:00hudba
Potlach v Údolí oddechu
- 10:35zábava
O češtině
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zábava
Folklorika
- 11:55hudba
Ta naša kapela
- 12:25seriál
Jsem do tebe blázen VII (3/22)
- 12:45seriál
Jsem do tebe blázen VII (4/22)
- 13:10zábava
Chalupa je hra
- 13:35film
Nejlepší kšeft mýho života
- 15:05dokument
Nové objevy ve starém Egyptě
- 15:55zábava
Čaj pro dva
- 17:00dokument
Byl prima kluk
- 17:50hudba
Kam zmizel ten starý song
- 18:50
Alpské lyžování: SP Kanada
- 20:10zábava
Zajíc v pytli
- 21:10zábava
Diskotéka pro starší a pokročilé
- 21:45zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 21:55dokument
Narozeni 1918 - viděno šesti (4/7)
- 22:50zábava
Folklorika
- 05:00pořad pro děti
Raníček
- 05:05seriál
Luo Bao Bei
- 05:20seriál
Kravička Henrietta
- 05:25seriál
Kazubovi!
- 05:35seriál
Fazolčina kavárna II
- 06:00pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn III (21/24)
- 06:20seriál
Prasátko Peppa IV
- 06:25seriál
Selma zachraňuje Vánoce
- 06:40seriál
Huňáč Brumla
- 06:50seriál
Polo II
- 07:00seriál
Kit & Pup
- 07:05seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 07:10seriál
Sněhulák Albi
- 07:15seriál
Bing
- 07:20seriál
Obejmi mě!
- 07:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 08:05seriál
Země patří Luně V
- 08:15seriál
Olí a Jůla
- 08:25seriál
Učíme se s Noddym
- 08:30seriál
Luo Bao Bei
- 08:45seriál
Kravička Henrietta
- 08:50seriál
Kazubovi!
- 09:00seriál
Andy a dobrodružství ve vodě
- 09:15pořad pro děti
Můj mazlíček a já - u veterináře II
- 09:30seriál
Fazolčina kavárna II
- 09:50pořad pro děti
Hýbánky
- 10:05pořad pro děti
Draci v hrnci
- 10:25pořad pro děti
Pat a Mat
- 10:35seriál
Selma zachraňuje Vánoce
- 10:45seriál
Huňáč Brumla
- 11:00seriál
Polo II
- 11:05seriál
Kit & Pup
- 11:10seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 11:15seriál
Sněhulák Albi
- 11:20seriál
Bing
- 11:30seriál
Obejmi mě!
- 11:35
O skřítku Racochejlovi
- 11:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 11:55
O Sazinkovi
- 12:05pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 12:20pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 12:35seriál
Šmoulové 3D
- 12:45seriál
Šmoulové 3D
- 13:00seriál
Pan Tau (19/33)
- 13:30seriál
Méďa a lumíci II
- 13:40zábava
Už tam budem?
- 14:10pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn III (21/24)
- 14:35pořad pro děti
Wifina
- 15:10seriál
Operace Jauu! IX
- 15:40zábava
DVA3
- 15:55pořad pro děti
Terčin zvířecí svět
- 16:10pořad pro děti
Hýbánky
- 16:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 16:50seriál
Esa z pralesa II
- 17:00seriál
Esa z pralesa II
- 17:15seriál
Šmoulové 3D
- 17:25seriál
Šmoulové 3D
- 17:40pořad pro děti
Zprávičky
- 17:45pořad pro děti
Večerníček
- 17:55seriál
Sofie První III (2/30)
- 18:15seriál
Lví hlídka II (18/30)
- 18:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:00zprávy
ArtZóna
- 00:55zábava
Kanadská soda XI (2/14)
- 01:15hudba
Druhý koncert na kurtech
- 02:55hudba
Terra musica
- 03:25dokument
Pohoda 007
- 04:10zprávy
Události v kultuře
- 19:00zprávy
Události v kultuře
- 19:15hudba
Doupě hitů (11/12)
- 19:40hudba
Virtuosos (1/3)
- 21:45dokument
Příběhy písní
- 22:30zábava
Kanadská soda XI (3/14)