Televizní programy

Datum

Centrum.cz
Program logo
Program logo

Doktoři z Počátků (69)

 • Logo
 • 60 minut | seriál
 • Před cestou daleko. Seriál ČR (2014). Ota se dozví, že Katy na švýcarskou kliniku nepřijmou kvůli podmínce. Dřív než je nucen to Katy oznámit, zasáhne osud - Panenka dostane mrtvici a bojuje o život. Iva se konfrontuje se Zuzankou, Macek rezignuje a dává v práci výpověď. Vanda objeví Rudův lup.
  Ota neví, jak Katy oznámit, že na švýcarskou kliniku ji nechtějí přijmout kvůli jejímu podmínečnému trestu. Panenka dostane mrtvici a jeho stav je vážný. Ota využije situace a oznámí Katy, že jeho odjezd do Švýcarska je kvůli Panenkovi ohrožený. Macek zjistí, že Zuzanka za jeho zády mluvila s Ivou o rozvodu. Chce Ivě vysvětlit svůj postoj, ale dojde tak jen k dalšímu nedorozumění. Iva se pak od Karla dozví, že Macek dal v práci výpověď. Je zřejmé, že manželská krize zdaleka není zažehnána. Vanda objeví Rudův lup a chce vědět, kde brácha ke šperkům přišel. Eva s Vaškem prohledávají hospodu, Ruda je nucen schovat lup na jiném místě. Netuší, že ho u toho viděla Vanda. Seriál z prostředí malebné české vesničky (2014).

  Režie:

  J. Rezková

  Hrají:

  M. Stránský, V. Postránecký, L. Termerová, I. Janžurová, J. Dvořák, N. Konvalinková, M. Písařík, D. Prachař, J. Ježková, K. Podzimková, H. Pawlowská, S. Laurinová, M. Preiss, N. Boudová, M. Šimůnek, Z. Žák, V. Peterková