Televizní programy

Datum

Centrum.cz
Program logo
Program logo
Program logo

Doktoři z Počátků (90)

 • Logo
 • 60 minut | seriál
 • Konce a začátky. Seriál ČR (2015). Vladěna odjíždí, ale večer se vrací, protože společnici dělat nechce. Mackovi dostanou od velké firmy velmi lukrativní nabídku na prodej jejich úspěšné firmy. Vítek předstírá, že má nemocné srdce, a stále se snaží získat náklonnost Emy. Nadja prohlásí, že se rozhodla dát dítě Vandě a Romanovi.
  Vladěna se loučí. Ondra jí vyjednal práci v Týnci. Přijede pro ni kamarádka Aneta, se kterou se zná z dětského domova. Budou dělat servírky. Večer je zpátky, protože nechce dělat společnici. Žádá Ondru, aby pomohl Anetě, ten ale odmítá. Pak se všichni z televize dozví, že byla Aneta zabita. Zástupce velké firmy má zájem o koupi prosperující filmy Mackových. Iva prodat nechce, Blanche se už vidí bohatá a Macek váhá. Vítek dál hraje roli nemocného chudáka a snaží se obměkčit Emu. Milena s Markem odjedou na výlet a Nadje se udělá špatně. Ota potvrdí, že je nemocná a potřebuje klid. Seriál z prostředí malebné české vesničky nejen o ordinaci venkovského doktora (2015).

  Režie:

  L. Kodad

  Hrají:

  M. Stránský, L. Termerová, V. Jílek, I. Janžurová, J. Dvořák, N. Konvalinková, M. Písařík, D. Prachař, J. Ježková, H. Pawlowská, S. Laurinová, M. Sejnová, D. Gránský, N. Boudová, M. Šimůnek, Z. Žák, V. Peterková