- 00:15zprávy
Dobré ráno
- 02:45zábava
Hobby naší doby
- 03:15dokument
Černé ovce
- 03:30zprávy
Události v regionech
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00seriál
Na krok od nebe II
- 08:00dokument
13. komnata Tomáše Linky
- 08:25dokument
Toulavá kamera
- 08:55zábava
Objektiv
- 09:30zábava
AZ-kvíz
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 10:30zábava
Sama doma
- 12:00zprávy
Na stopě
- 12:25zprávy
Reportéři ČT
- 13:15zábava
Zázračné bylinky
- 13:40dokument
Jak se žije v řádu a misii podle Drahomíry Vihanové
- 13:55zábava
Úsměvy Jana Třísky
- 14:35zábava
Polopatě
- 15:30zábava
AZ-kvíz
- 16:00zprávy
Události v regionech
- 16:25zábava
Kde domov můj?
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05
Losování Sportky a Šance
- 18:10seriál
Panoptikum města pražského (5/10)
- 19:10zábava
Všechnopárty
- 20:04
Výsledky losování Šťastných 10
- 20:05seriál
Dobrodružství Sherlocka Holmese
- 20:55seriál
Dobrodružství Sherlocka Holmese
- 21:50zábava
AZ-kvíz
- 22:20zábava
Manéž Bolka Polívky
- 00:20dokument
Před půlnocí
- 00:45dokument
Duchovní kuchyně
- 01:15dokument
Žijeme s vírou
- 01:40zábava
Popcorn
- 02:10dokument
Historie.cs
- 03:00dokument
Babylon
- 03:30zprávy
Křesťanský magazín
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30dokument
Bedekr VIII
- 06:55dokument
Starobylý Peking
- 07:50dokument
Obří dopravní uzly
- 08:40dokument
Evropa dnes
- 09:10dokument
Tajemství migrace v přírodě
- 10:05dokument
Království divočiny: Skalňák oranžový, Surinam
- 10:35dokument
Kouzelné momenty přírody
- 11:25dokument
Do divočiny! (4/8)
- 11:45dokument
Mořští predátoři aneb Život na vrcholu potravního řetězce (2/4)
- 12:30dokument
Postřehy odjinud
- 12:35dokument
Život s Hitlerem (3/3)
- 13:30dokument
Věk válečných lodí
- 14:20dokument
Velké stroje zblízka III
- 15:05zábava
Na houby (2/13)
- 15:35dokument
Nejúžasnější díla lidských rukou
- 16:25dokument
Svět na talíři (4/10)
- 16:55dokument
Letecké katastrofy
- 17:40dokument
Postřehy odjinud
- 17:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 18:00film
Strach nad městem
- 20:10film
Svatý rok
- 21:45seriál
Balthazar III (3/8)
- 22:35dokument
Závislost
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Události v regionech
- 00:35zprávy
Události v regionech
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Události v regionech
- 02:35zprávy
Události v regionech
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Interview ČT24
- 03:37zprávy
Události v kultuře
- 03:50zábava
Tajemství pražských dvorků
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00zprávy
Studio 6 II
- 08:00zprávy
Studio ČT24
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30zprávy
Zprávy
- 10:33zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy
- 11:03zprávy
Studio ČT24
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy v 16
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy
- 15:03zprávy
Studio ČT24
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 15:55zprávy
Předpověď počasí
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:28zprávy
Interview ČT24
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:54
Počasí v letoviscích
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zprávy
90’ ČT24
- 19:30zprávy
Horizont ČT24
- 20:00zprávy
Události, komentáře
- 21:00
Předpověď počasí
- 21:05zprávy
Zprávy ve 23
- 21:45zprávy
Události v kultuře
- 22:00zprávy
Zprávy
- 22:10zprávy
Události v regionech
- 22:35zprávy
Události v regionech
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Interview ČT24
- 23:37zprávy
Události v kultuře
- 01:10sport
Volejbal: Kanada - Kazachstán
- 03:25sport
Golf Time
- 03:45sport
Branky, body, vteřiny
- 04:00sport
Volejbal: Srbsko - Německo
- 06:10sport
Panorama
- 06:45sport
BBV po 25 letech
- 06:55sport
Futsal: FK Chrudim - SK Interobal Plzeň
- 09:00sport
Lázně v pohybu
- 09:10sport
Golf Time
- 09:30sport
Dostihy: Tisková konference k Velké pardubické
- 10:05sport
Panorama
- 10:25sport
Sportovní zprávy
- 10:55sport
Fotbal: Dohráno Plus
- 11:40sport
Sport v regionech: Oběhneme Česko-Slovensko lesoparkem
- 11:50sport
Volejbal: Čína - Česko
- 14:10sport
Motorismus: Za oponou Rally Pačejov
- 14:15sport
Cyklistika: ČP ŠKODA CUP
- 14:30sport
Sport v regionech: M ČR ve skateboardingu Praha
- 14:40sport
Atletika: Česká spořitelna Běchovice - Praha
- 15:05sport
Fotbal po našem
- 15:20sport
Fotbal: FK Viagem Příbram - SK Sigma Olomouc B
- 17:30sport
TCL Moment týdne
- 17:35sport
Motorismus: Za oponou Rally Pačejov
- 17:40sport
Motorismus: 43. INVELT Rally Pačejov
- 17:50sport
Volejbal: Nizozemsko - Belgie
- 20:05sport
Hokej: Buly
- 21:10sport
Archiv Z: ČSSR-Kanada
- 23:40sport
Branky, body, vteřiny
- 00:00zábava
Život ve hvězdách
- 00:30zábava
Na lovu II
- 01:10zábava
Babicovy dobroty
- 01:45seriál
Pojišťovna štěstí II (21)
- 02:45
Novashopping
- 03:55zábava
Snídaně
- 06:25
Novashopping
- 06:45seriál
Ulice (4334)
- 07:40seriál
Pan Profesor II (5)
- 08:50zábava
Na lovu II
- 09:50zábava
Tescoma s chutí
- 10:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 10:25seriál
Pojišťovna štěstí II (22)
- 11:40seriál
Dr. House V (13)
- 12:35seriál
Dr. House V (14)
- 13:25zábava
Výměna manželek V
- 14:57zprávy
Odpolední Počasí
- 15:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 15:25zábava
Na lovu II
- 16:25seriál
Ulice (4335)
- 17:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 18:20film
Rychle a zběsile 5
- 21:00film
After: Přiznání
- 00:05film
Velcí bratři
- 01:35film
Čarodějky: Pověst z Nové Anglie
- 02:35film
Sněhurka
- 03:30film
Navždy mladý
- 05:35
Teleshopping
- 06:05seriál
Dr. House V (11)
- 07:05seriál
Dr. House V (12)
- 08:05film
Duch v láhvi
- 09:25
Teleshopping
- 10:00film
Méďa Béďa
- 11:25film
Sabrina
- 14:05film
Já to tedy beru, šéfe...!
- 16:05film
Školka pro seniory
- 18:00film
Mimi šéf
- 19:50film
Bojovník
- 00:05seriál
Námořní vyšetřovací služba IX (14)
- 01:05seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (3)
- 02:00seriál
Komisař Rex IV (9)
- 03:40
Pohoda u krbu
- 04:15seriál
M.A.S.H (239)
- 05:00
Nový den
- 06:15seriál
M.A.S.H (240)
- 06:45seriál
M.A.S.H (241)
- 07:15seriál
Zoo (53)
- 08:30seriál
Walker, Texas Ranger VI (1)
- 09:30seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (4)
- 10:30seriál
Komisař Rex IV (10)
- 11:35seriál
Námořní vyšetřovací služba IX (15)
- 12:40zábava
Ano, šéfe!
- 13:50zábava
Policie v akci
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Prostřeno!
- 16:52
Počasí
- 16:55
Hlavní zprávy
- 17:40zprávy
Krimi zprávy
- 17:55
Showtime
- 18:15zábava
Můj muž to dokáže
- 19:35seriál
Mordparta II (6)
- 20:55zábava
Ano, šéfe!
- 22:10zábava
Policie v akci
- 00:45seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. XIII (4)
- 01:45seriál
Lovci prokletých pokladů (3)
- 02:35
Umění je cool
- 04:15zábava
Autosalon.tv
- 05:40
Re-play: Tutorial
- 06:10zábava
Top Gear XXIV (5)
- 07:25zábava
Top Gear XXV (3)
- 08:30seriál
Hvězdná brána VIII (3)
- 09:30seriál
Hvězdná brána VIII (4)
- 10:25seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (19)
- 11:20seriál
Simpsonovi XVI (15)
- 11:50seriál
Simpsonovi XVI (16)
- 12:20seriál
Simpsonovi XVI (17)
- 12:50seriál
Simpsonovi XVI (18)
- 13:10seriál
Hvězdná brána VIII (5)
- 14:10seriál
Hvězdná brána VIII (6)
- 15:15seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (20)
- 16:15seriál
Simpsonovi XVII (22)
- 16:45seriál
Simpsonovi XVIII (1)
- 17:15seriál
Simpsonovi XVIII (2)
- 17:45seriál
Simpsonovi XVIII (3)
- 18:15film
Robin Hood
- 20:30film
Vosy útočí
- 22:25seriál
Simpsonovi XVII (22)
- 22:55seriál
Simpsonovi XVIII (1)
- 23:20seriál
Simpsonovi XVIII (2)
- 00:50dokument
Utajené příběhy Ameriky (1)
- 02:10dokument
Zelená planeta (5)
- 03:30dokument
Pod hladinou
- 04:00dokument
Zabiják netopýrů
- 05:05dokument
100 dní do kapitulace (3)
- 06:10dokument
Hitlerovi otroci (3)
- 07:20dokument
Ocelová srdce VII (4)
- 08:15dokument
Když se velké věci pokazí (4)
- 09:10dokument
Síla života II (1)
- 10:15dokument
Tajemství Solné komory
- 11:30dokument
Mýty: Největší záhady lidstva (1)
- 12:40dokument
Ztracená DNA (2)
- 13:55dokument
Pohotovost pro exotická zvířata IV (4)
- 14:55dokument
Krásy Jižního Tyrolska (5)
- 15:55dokument
Neuvěřitelné schopnosti zvířat (3)
- 16:55dokument
Nejpodivnější živočichové světa (2)
- 18:00dokument
Když žraloci útočí V (9)
- 19:00dokument
Zebova velká ryba (3)
- 19:55dokument
Neidentifikováno: Americká vyšetřování UFO II (8)
- 20:50dokument
Po stopách duchů XVI (1)
- 21:45dokument
Zapomenuté megastavby V (9)
- 22:45dokument
Krásy Řecka: Od hor k pobřeží (4)
- 00:30
Ostříháno
- 02:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 03:40
Jak to dopadlo!?
- 06:55zábava
Klenot.TV
- 10:25
Teleshopping Soukup shop
- 10:55zábava
Nebezpečné vztahy
- 11:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 12:50
Jak to dopadlo!?
- 13:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 14:40
Příběh velké lásky - Pierce Brosnan a Keely S. Smith
- 15:00zábava
Tomáš Arsov v akci
- 15:50
Poklad z půdy
- 17:05
Poklad z půdy
- 18:15
Moje zprávy
- 18:20film
Zemský soud - Příběh jedné rodiny (2)
- 20:30
Kurňa, co to je?
- 21:55
Nikdo není perfektní
- 23:05
Moje zprávy
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30seriál
Jsem do tebe blázen (17/22)
- 06:50seriál
Jsem do tebe blázen (18/22)
- 07:15dokument
Potomci slavných
- 07:45zábava
Řekneme to písničkou
- 08:50seriál
Mladí jezdci (24/24)
- 09:35zábava
O češtině
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30zábava
Folklorika
- 10:55hudba
...a tuhle znáte?
- 11:25seriál
Jsem do tebe blázen (19/22)
- 11:45seriál
Jsem do tebe blázen (20/22)
- 12:10zábava
Chalupa je hra
- 12:35seriál
Byl jednou jeden dům (4/5)
- 14:05zábava
Dům plný písniček
- 14:45zábava
To se to tancuje
- 15:05seriál
Kojak III (18)
- 15:55seriál
Kojak III (19)
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zábava
Zajíc v pytli
- 19:20zábava
Setkání s Waldemarem a jeho hosty
- 19:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00seriál
Kojak III (18)
- 20:50seriál
Kojak III (19)
- 21:40seriál
Mladí jezdci (24/24)
- 22:25zábava
Folklorika
- 04:00pořad pro děti
Raníček
- 04:05pořad pro děti
Pablo
- 04:20seriál
Sovička Ollie
- 04:25seriál
Treflíci IV
- 04:35seriál
T.O.T.S
- 05:00pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (2/26)
- 05:20pořad pro děti
Prasátko Peppa II
- 05:25seriál
Včelka Mája
- 05:40seriál
Kočička Poppy
- 05:50seriál
Škola řvaní
- 06:00seriál
Bita a Kora
- 06:05seriál
Bo & To
- 06:10seriál
Miffy a její dobrodružství
- 06:15seriál
Bing
- 06:25seriál
Medvídek Charly
- 06:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 07:00seriál
Země patří Luně III
- 07:10pořad pro děti
Tělopis
- 07:25seriál
Učíme se s Noddym
- 07:30pořad pro děti
Pablo
- 07:40seriál
Sovička Ollie
- 07:45seriál
Treflíci IV
- 07:55pořad pro děti
Andy a dobrodružství v přírodě
- 08:10pořad pro děti
Za zvířátky do zahrádky
- 08:15seriál
Velká kniha o zvířátkách
- 08:20seriál
T.O.T.S
- 08:45pořad pro děti
Rytmix
- 08:55pořad pro děti
Draci v hrnci
- 09:15pořad pro děti
Pat a Mat
- 09:25seriál
Včelka Mája
- 09:40seriál
Kočička Poppy
- 09:50seriál
Škola řvaní
- 09:55seriál
Bita a Kora
- 10:05seriál
Bo & To
- 10:10seriál
Miffy a její dobrodružství
- 10:15seriál
Bing
- 10:25seriál
Medvídek Charly
- 10:30pořad pro děti
Bob a Bobek - králíci z klobouku
- 10:40pořad pro děti
Čtení do ouška
- 10:50
Gogo a Figi
- 10:55seriál
Pan Hračička
- 11:15pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 11:30seriál
Šmoulové
- 11:55seriál
Pan Tau (10/33)
- 12:35seriál
Méďa a lumíci II
- 12:45zábava
Už tam budem?
- 13:15pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (2/26)
- 13:40pořad pro děti
Wifina
- 14:10seriál
Operace Jauu! IX
- 14:35zábava
DVA3
- 14:50pořad pro děti
Terčin zvířecí svět
- 15:05pořad pro děti
Rytmix
- 15:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 15:50seriál
Sláva králi Jelimánovi
- 16:10seriál
Šmoulové
- 16:40pořad pro děti
Zprávičky
- 16:45pořad pro děti
Večerníček
- 16:50seriál
Zafari II (8/13)
- 17:15seriál
Myší mušketýři (11/45)
- 17:30seriál
Myší mušketýři (12/45)
- 17:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:00dokument
Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti
- 01:30dokument
Co by kdyby
- 01:50dokument
Přikryl odkryl
- 02:15hudba
Terra musica
- 02:45dokument
Česká loutka
- 03:10zprávy
Události v kultuře
- 18:00zprávy
Události v kultuře
- 18:15hudba
Doupě hitů (3/12)
- 18:40hudba
Taxmeni „50 + 2“
- 19:35hudba
Legendy pop-rocku
- 20:20zábava
Kanadská soda X (9/14)
- 20:45film
Synecdoche, New York
- 22:45seriál
Naši kluci (3/10)