- 00:15zábava
Banánové rybičky
- 00:55zábava
Bydlení je hra
- 01:15zprávy
Dobré ráno
- 03:45zábava
Kluci v akci
- 04:15dokument
Černé ovce
- 04:30zprávy
Události v regionech
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00seriál
Na krok od nebe VI
- 09:00zábava
Tak neváhej a toč speciál
- 10:05zábava
Všechno, co mám ráda
- 10:30zábava
AZ-kvíz
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 11:30zábava
Sama doma
- 13:00zábava
Buchty po ránu
- 13:30film
Fotbalová odysea
- 13:50seriál
Cirkus Humberto (5/12)
- 14:45seriál
Na krok od nebe VI
- 15:45zábava
Všechno, co mám ráda
- 16:15zábava
AZ-kvíz
- 16:40dokument
Černé ovce
- 17:00zprávy
Události v regionech
- 17:25zábava
Kde domov můj?
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:10seriál
Vyprávěj
- 20:05zábava
Gejzír
- 20:35zábava
Máte slovo s M. Jílkovou
- 21:34
Výsledky losování Šťastných 10
- 21:35zprávy
Na stopě
- 22:00seriál
Detektiv Endeavour Morse VIII
- 00:45dokument
Tajemství železnic
- 01:10dokument
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 01:35
Řekni mi, co jíš...
- 02:00zábava
Sabotáž
- 02:30dokument
Cesty víry
- 02:55
Wolfram - Robert Matula
- 03:20dokument
V zajetí železné opony
- 03:35dokument
Náš venkov
- 04:00dokument
Nedej se
- 04:30dokument
Na konec světa - Putování za Janem Eskymo Welzlem
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30dokument
Divočina Afriky kolem řek
- 08:20dokument
Korsika, země tradic
- 09:10dokument
Tajemství stavitelů pyramid
- 10:00dokument
Déšť známý i neznámý (2/3)
- 10:50dokument
Tajemství 2. světové války
- 11:45dokument
Neznámá Země
- 12:05dokument
Krásné živé památky
- 12:35dokument
Velké nadzvukové dobrodružství
- 13:30dokument
Zázračná planeta: Špioni v přírodě (3/4)
- 14:25dokument
Evropa dnes
- 14:55dokument
Rozluštěné poklady
- 15:45dokument
Příroda Kantaberských hor (2/2)
- 16:40dokument
Kamera na cestách: Nejzajímavější města na světě (3/6)
- 17:30zábava
Auto moto svět
- 17:50dokument
Auto moto test
- 18:00dokument
Koněspřežka
- 18:15dokument
Na konec světa - Putování za Janem Eskymo Welzlem
- 18:40dokument
Postřehy odjinud
- 18:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 19:00film
České století
- 20:30dokument
Defenestrace 1618
- 22:05film
Nesmrtelný
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10
Regiony ČT24
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Zajímavosti z regionů
- 02:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Branky, body, vteřiny
- 03:20zprávy
Interview ČT24
- 03:47
Rok války na Ukrajině
- 04:00zprávy
Zprávy
- 04:15zprávy
Události v regionech
- 04:40
Rok války na Ukrajině
- 04:50
Hospody Horních Počernic
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00zprávy
Studio 6 II
- 09:00zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy
- 14:03zprávy
Studio ČT24
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy v 16
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:30zprávy
Zprávy
- 16:33zprávy
Studio ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Zprávy
- 17:03zprávy
Studio ČT24
- 17:28zprávy
Interview ČT24
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:54
Sněhové zpravodajství
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:05zprávy
90’ ČT24
- 20:00
Byznys ČT24
- 20:30zprávy
Horizont ČT24
- 21:00zprávy
Události, komentáře
- 22:00
Předpověď počasí
- 22:05zprávy
Zprávy ve 23
- 22:32zprávy
Interview ČT24
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Události v regionech
- 01:00sport
Branky, body, vteřiny
- 01:10sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 02:55sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 04:00sport
Magazín světového badmintonu
- 04:20sport
Paralympijský magazín
- 04:45sport
Branky, body, vteřiny
- 05:00sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 06:55sport
Panorama
- 07:25sport
BBV po 25 letech
- 07:35sport
Motorismus: Svět motorů
- 08:05sport
S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
- 08:20sport
Magazín světového badmintonu
- 08:35sport
Klasické lyžování: Orlický maraton
- 08:50sport
Biatlon: MS Německo
- 10:10sport
Studio ČT sport
- 10:25sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 12:20sport
Studio ČT sport
- 12:35sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 14:35sport
Studio ČT sport
- 14:40sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 15:50sport
Basketbal: Česko - Irsko
- 17:55sport
Hokej: Česko - Švédsko
- 21:00sport
Klasické lyžování: Minuty Jizerské 50
- 21:10sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 23:05sport
Branky, body, vteřiny
- 00:35seriál
Kriminálka Anděl II (3)
- 01:45zábava
Na lovu III
- 02:45seriál
Ulice (4417)
- 03:25seriál
Ordinace v růžové zahradě (34)
- 04:20
Novashopping
- 04:55zábava
Snídaně
- 07:30
Novashopping
- 07:50seriál
Ulice (4418)
- 08:50seriál
Specialisté (134)
- 09:50zábava
Na lovu III
- 10:45zábava
Tescoma s chutí
- 11:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 11:25seriál
Ordinace v růžové zahradě (36)
- 12:30seriál
Kriminálka Miami V (3)
- 13:30seriál
Kriminálka Miami V (4)
- 14:30zábava
Výměna manželek XI (9)
- 15:57zprávy
Odpolední Počasí
- 16:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 16:35zábava
Na lovu III
- 17:30seriál
Ulice (4419)
- 18:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 19:20seriál
Zlatá labuť (2)
- 20:40zábava
Survivor Česko & Slovensko (4)
- 22:40seriál
Kriminálka Miami V (3)
- 01:00film
Gangsteři
- 02:40film
Lady Bird
- 04:30film
Králova přízeň
- 06:15film
Sedmý syn
- 08:05
Teleshopping
- 08:25seriál
Kriminálka Miami V (1)
- 09:20seriál
Kriminálka Miami V (2)
- 10:10film
Na divoké vlně
- 12:25
Teleshopping
- 12:55film
Samotáři v Paříži
- 15:05film
Alvin a Chipmunkové
- 16:50film
Ring volný
- 19:00film
Harry Potter a Fénixův řád
- 21:35film
Americká reportérka
- 00:05zábava
Policie v akci
- 01:00seriál
Námořní vyšetřovací služba XIII (4)
- 02:00seriál
Policie Hamburk II (2)
- 03:00seriál
Návrat komisaře Rexe X (9)
- 04:40
Pohoda u krbu
- 05:00
Pohoda u krbu
- 05:15seriál
M.A.S.H (197)
- 06:00
Nový den
- 07:15seriál
M.A.S.H (198)
- 07:45seriál
M.A.S.H (199)
- 08:15seriál
Černé vdovy II (2)
- 09:30seriál
Walker, Texas Ranger IX (14)
- 10:30seriál
Policie Hamburk II (3)
- 11:30seriál
Návrat komisaře Rexe X (10)
- 12:35seriál
Námořní vyšetřovací služba XIII (5)
- 13:40zábava
Ano, šéfe!
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Policie v akci
- 16:50zábava
Prostřeno!
- 17:52
Počasí
- 17:55
Hlavní zprávy
- 18:40zprávy
Krimi zprávy
- 18:55
Showtime
- 19:15seriál
Zoo (87)
- 20:35
Inkognito
- 21:45
Inkognito
- 00:00seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (11)
- 00:55seriál
Brickleberry II (10)
- 01:20seriál
Star Trek: Discovery (15)
- 02:20zábava
Top Gear 2008 (7)
- 03:35seriál
Brickleberry II (9)
- 04:05
Umění je cool
- 05:00
Umění je cool
- 05:15zábava
Parta z penzionu
- 06:40zábava
Re-play
- 07:10zábava
Top Gear 2008 (4)
- 08:20zábava
Top Gear 2008 (9)
- 09:25seriál
Hvězdná brána VI (21)
- 10:25seriál
Hvězdná brána VI (22)
- 11:20seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (11)
- 12:20seriál
Simpsonovi VII (23)
- 12:50seriál
Simpsonovi VII (24)
- 13:20seriál
Simpsonovi VII (25)
- 13:50seriál
Simpsonovi VIII (1)
- 14:10seriál
Hvězdná brána VII (1)
- 15:10seriál
Hvězdná brána VII (2)
- 16:05seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (12)
- 17:15seriál
Simpsonovi IX (1)
- 17:45seriál
Simpsonovi IX (2)
- 18:15seriál
Simpsonovi IX (3)
- 18:45seriál
Simpsonovi IX (4)
- 19:15
Partička XXL
- 21:00film
Flash Gordon
- 23:20seriál
Simpsonovi IX (1)
- 01:00dokument
Po stopách duchů XV (7)
- 02:00dokument
Po stopách duchů XV (8)
- 03:00dokument
Když žraloci útočí V (6)
- 04:05dokument
Hausbót Petra Horkého
- 05:00dokument
Pod hladinou
- 05:05dokument
Pohotovost pro exotická zvířata VII (4)
- 06:00dokument
Megazoo (4)
- 06:55dokument
Neznámá Korsika
- 08:10dokument
Tatra kolem světa 2 II (1)
- 08:50dokument
Prima Svět
- 09:25dokument
Zaniklé britské železnice III (1)
- 10:25dokument
Rodinné setkání žraloků
- 11:30dokument
Mega akvárium II (4)
- 12:30dokument
Mýty: Největší záhady lidstva (9)
- 13:45dokument
Obležené pevnosti: Legendární bitvy (4)
- 14:55dokument
Obnažený vesmír III (9)
- 15:55dokument
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem VII (3)
- 16:55dokument
Ocelová srdce VII (12)
- 17:50dokument
Velké stavební průšvihy (6)
- 19:00dokument
Válka v Tichomoří v barvě (4)
- 20:05dokument
Nacistická letadla: Přísně tajné (4)
- 21:05dokument
Největší zabijáci Afriky IV (1)
- 22:15dokument
Pohotovost pro exotická zvířata (6)
- 00:35
Na plac!
- 02:00
Ostříháno
- 03:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 04:40
Jak to dopadlo!?
- 08:05zábava
Klenot.TV
- 11:50
Teleshopping Soukup shop
- 11:55zábava
Nebezpečné vztahy live
- 12:55
Jak to dopadlo!?
- 13:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 14:35
Filmová místa- Obecná škola
- 15:00
Drbny
- 15:55
Poklad z půdy
- 18:00
Poklad z půdy
- 19:10
Moje zprávy
- 19:20
VIP svět
- 19:30
Hovory Kalousek Soukup
- 20:30zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:00
Backstage
- 21:30
Jaromír Soukup: Bez brzdy
- 21:50
Hovory Kalousek Soukup
- 22:35zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 23:10
Moje zprávy
- 23:20
VIP svět
- 05:00hudba
Ranní fresh
- 08:00
1CHARTED
- 10:00hudba
Óčko hity
- 13:30
GENERALI ČESKÁ SKI TOUR 2023: Dolní Morava
- 13:35hudba
Óčko hity
- 14:00
TOP 10 POLIBTE SI
- 14:50hudba
Óčko hity
- 15:00
O FEED: SURVIVOR
- 15:05hudba
Óčko hity
- 16:00
GENERALI ČESKÁ SKI TOUR 2023: Dolní Morava
- 16:30hudba
Óčko hity
- 17:00
VALENTÝNSKÉ VÝHRY
- 18:00hudba
Óčko hity
- 19:00
O FEED: SURVIVOR
- 19:05hudba
Óčko hity
- 20:30
Ne***telní?
- 05:00pořad pro děti
Raníček
- 05:10pořad pro děti
Pablo II
- 05:20seriál
Hej, Hafí! III
- 05:25seriál
Kazubovi!
- 05:35seriál
Top Wing: Ptačí kadeti II
- 06:00seriál
100 věcí, které byste měli udělat před střední (25/26)
- 06:20seriál
Prasátko Peppa VI
- 06:30seriál
Včelka Mája
- 06:40seriál
Pan Jezevec a paní Liška
- 06:50seriál
Pip a Posy
- 07:00seriál
B.O.T. a příšerky
- 07:05seriál
Kamarád Timmy ve školce II
- 07:10seriál
Opičinky
- 07:15seriál
Příliv pokladů
- 07:25seriál
Kamarád Timmy ve školce III
- 07:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 08:00seriál
Helenčina školička
- 08:10pořad pro děti
Rady medvídka mývala
- 08:20pořad pro děti
Otázky slečny Mily II
- 08:25seriál
Učíme se s Noddym
- 08:30pořad pro děti
Pablo II
- 08:45seriál
Hej, Hafí! III
- 08:50seriál
Kazubovi!
- 09:00pořad pro děti
Andy a dobrodružství v přírodě
- 09:15pořad pro děti
Příběhy zvířecích miminek
- 09:30seriál
Top Wing: Ptačí kadeti II
- 09:50pořad pro děti
Rytmix
- 10:05pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 10:20pořad pro děti
Šikovné prstíky
- 10:35seriál
Včelka Mája
- 10:50seriál
Pan Jezevec a paní Liška
- 11:00seriál
Pip a Posy
- 11:05seriál
B.O.T. a příšerky
- 11:10seriál
Tish a Tash
- 11:15seriál
Opičinky
- 11:25seriál
Příliv pokladů
- 11:30seriál
Kamarád Timmy ve školce III
- 11:40
Sedmives aneb Růžová holčička
- 11:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 11:55pořad pro děti
Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje
- 12:05pořad pro děti
Art Ninja
- 12:25seriál
Ava Riko Teo
- 12:35seriál
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 13:00pořad pro děti
Bankovkovi II
- 13:15pořad pro děti
Alenka v říši GIFů
- 13:30seriál
Méďa a lumíci
- 13:35zábava
AZ kvíz junior
- 14:00dokument
Tajemství zvířecího těla
- 14:05seriál
100 věcí, které byste měli udělat před střední (25/26)
- 14:30pořad pro děti
V pohybu!
- 14:45pořad pro děti
Nauč tetu na netu
- 14:55pořad pro děti
Kosmix
- 15:05pořad pro děti
Planeta YÓ
- 15:40
Šikulové - Velká výzva
- 16:10pořad pro děti
Rytmix
- 16:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 16:50seriál
Dračí záchranáři
- 17:15seriál
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 17:40pořad pro děti
Zprávičky
- 17:45pořad pro děti
Večerníček
- 17:55seriál
Moji kamarádi Tygr a Pú (10/26)
- 18:20seriál
Phineas a Ferb II (11/39)
- 18:40pořad pro děti
Mrňouskové II
- 18:45pořad pro děti
Čtení do ouška