- 00:20dokument
Ignis Brunensis 2010
- 00:45zábava
V kondici
- 01:05zprávy
Dobré ráno
- 03:40zábava
Kluci v akci
- 04:15dokument
Černé ovce
- 04:30zprávy
Události v regionech
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00seriál
Na krok od nebe IV
- 09:00zábava
S vůní tradice
- 09:25film
Herecká dráha
- 10:00zábava
Všechno, co mám ráda
- 10:30zábava
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 11:30zábava
Sama doma
- 13:00zábava
Pečení na neděli
- 13:40film
Jmenuji se po tátovi
- 14:40seriál
Na krok od nebe IV
- 15:45zábava
Všechno, co mám ráda
- 16:15zábava
AZ-kvíz
- 16:40dokument
Černé ovce
- 17:00zprávy
Události v regionech
- 17:25zábava
Kde domov můj?
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:10film
Spravedlnost (3/3)
- 20:30
Toulky Českem budoucnosti II
- 21:00zábava
Máte slovo s M. Jílkovou
- 21:54
Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55zprávy
Na stopě
- 00:05dokument
Letecké katastrofy
- 00:55dokument
Historie.cs
- 01:45dokument
Před půlnocí
- 02:15dokument
Bohové a proroci
- 02:40dokument
Legendy záchranářství
- 03:10
Kouzelný život
- 03:30zábava
Popcorn
- 04:00
Nedej se plus
- 04:30dokument
Nedej se
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30dokument
Ten okamžik (3/5)
- 07:55dokument
Rok v divočině (1/3)
- 08:50dokument
Úžasný Grand Canyon
- 09:50dokument
Nezákonná těžba dřeva - skandální odhalení
- 10:45dokument
Tajemství 2. světové války
- 11:40
Vzkaz Diny Štěrbové
- 11:55dokument
Poutníci moří nám ukazují cestu
- 12:50dokument
Špionáž v divočině (2/4)
- 13:45zábava
Na houby (12/13)
- 14:15dokument
Ostrovy Malajsie (1/2)
- 14:45dokument
Kvarteto
- 15:15dokument
Tajemství Vatikánu (5/5)
- 16:10dokument
Boží dar - příběhy českých potravin (8/9)
- 16:30dokument
Moudrost velryb
- 17:20zábava
Herbář
- 17:50zábava
Auto moto svět
- 18:20
Česko a Evropa řeší klima (4/4)
- 18:40dokument
Postřehy odjinud
- 18:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 19:00zábava
S kuchařem kolem světa
- 20:05dokument
Magické hlubiny II (7/7)
- 20:35zábava
Manu a Matěj na cestě do Apulie (10/10)
- 21:05dokument
My v Evropě
- 22:00dokument
Průzkumníci
- 22:50
Queer: Ridina Ahmed
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Interview ČT24
- 00:37zprávy
Události v kultuře
- 00:50zprávy
Události v regionech plus
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Zajímavosti z regionů
- 02:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Události v regionech
- 03:35zprávy
Události v regionech
- 04:00zprávy
Zprávy
- 04:10zprávy
Interview ČT24
- 04:37zprávy
Události v kultuře
- 04:50zábava
Tajemství pražských dvorků
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00zprávy
Studio 6 II
- 09:00zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy
- 14:03zprávy
Studio ČT24
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy v 16
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:30zprávy
Zprávy
- 16:33zprávy
Studio ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Zprávy
- 17:03zprávy
Studio ČT24
- 17:28zprávy
Interview ČT24
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:54
Počasí v evropských metropolích
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:07
Předpověď počasí
- 19:15
Hyde Park s kandidátem na prezidenta
- 20:15
Zprávy
- 20:30zprávy
Horizont ČT24
- 21:00zprávy
Události, komentáře
- 22:00
Předpověď počasí
- 22:05zprávy
Zprávy ve 23
- 22:45zprávy
Události v kultuře
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Události v regionech
- 00:05sport
Sokolský zpravodaj
- 00:15sport
Cyklokros: SP Belgie
- 01:35sport
Paralympijský magazín
- 01:55sport
Branky, body, vteřiny
- 02:05sport
Basketbal: KP Brno - UFAB Angers
- 04:15sport
Sokolský zpravodaj
- 04:25sport
Sport v regionech: M ČR v moderní gymnastice
- 04:30sport
Běžkotoulky
- 04:45sport
Branky, body, vteřiny
- 06:50sport
Fotbal po našem
- 07:00sport
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 07:30sport
Panorama
- 08:00sport
BBV po 25 letech
- 08:10sport
Volejbalový magazín
- 08:25sport
V šachu
- 08:55sport
Sokolský zpravodaj
- 09:10sport
Sport v regionech: Turnaj v integrované boccie
- 09:15sport
Sport v regionech: EP a MM ČR v drytoolingu
- 09:20sport
Magazín světového badmintonu
- 09:50sport
Freestyle lyžování: SP Francie
- 12:00sport
Akrobatický rokenrol: MS a finále Světového poháru
- 12:55sport
Biatlon: SP Rakousko
- 14:45sport
Judo: IPPON
- 15:00sport
Cyklokros: Toi Toi Cup Kolín
- 15:30sport
Cyklistika: MS Urban Cycling
- 16:25sport
Náš fotbal
- 16:50sport
Basketbal: BK Žabiny Brno - Deportivo Ibaeta
- 19:00sport
Krasobruslení: Finále GP Itálie
- 19:30sport
Krasobruslení: Finále GP Itálie
- 20:30sport
Biatlon: SP Rakousko
- 21:30sport
AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 21:55sport
Fotbal po našem
- 22:05sport
Akrobatický rokenrol: MS a finále Světového poháru
- 22:55sport
Cyklokros: Toi Toi Cup Kolín
- 23:30sport
Branky, body, vteřiny
- 00:10seriál
Kriminálka Miami (14)
- 00:50seriál
Kriminálka Las Vegas VIII (7)
- 01:35
Novashopping
- 01:50zábava
Na lovu II
- 02:50seriál
Pojišťovna štěstí V (10)
- 03:45
Novashopping
- 04:55zábava
Snídaně
- 07:15
Novashopping
- 07:35seriál
Ulice (4383)
- 08:35zábava
Mise nový domov II
- 09:55zábava
Na lovu II
- 10:50zábava
Tescoma s chutí
- 11:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 11:25seriál
Pojišťovna štěstí V (12)
- 12:40seriál
Kriminálka Miami (15)
- 13:40seriál
Kriminálka Miami (16)
- 14:35zábava
Výměna manželek IX
- 15:57zprávy
Odpolední Počasí
- 16:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 16:25zábava
Na lovu II
- 17:25seriál
Ulice (4384)
- 18:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 19:20seriál
O mě se neboj (6)
- 20:35seriál
Comeback
- 21:10seriál
Comeback
- 21:45zábava
Život ve hvězdách
- 22:20seriál
Kriminálka Miami (15)
- 01:15film
Pád Londýna
- 03:30film
O bílém hadovi
- 05:00film
Vánoce pod jednou střechou
- 06:50
Teleshopping
- 07:20seriál
Kriminálka Miami (13)
- 08:15seriál
Kriminálka Miami (14)
- 09:15film
Sully: Zázrak na řece Hudson
- 11:10
Teleshopping
- 11:40film
Bejvalek se nezbavíš
- 13:40film
Manželství na kšeft
- 15:20film
Ztracené okamžiky
- 17:10film
Dračí srdce: Pomsta
- 19:00film
Svatý
- 21:25film
Výkupné
- 00:05zábava
Policie v akci
- 01:00seriál
Námořní vyšetřovací služba XI (13)
- 02:00seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (16)
- 02:55seriál
Komisař Rex VII (8)
- 04:35
Pohoda u krbu
- 05:00
Pohoda u krbu
- 05:15seriál
M.A.S.H (100)
- 06:00
Nový den
- 07:15seriál
M.A.S.H (101)
- 07:50seriál
M.A.S.H (102)
- 08:20seriál
Dobré zprávy (7)
- 09:35seriál
Walker, Texas Ranger VII (23)
- 10:30seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (17)
- 11:30seriál
Komisař Rex VII (9)
- 12:35seriál
Námořní vyšetřovací služba XI (14)
- 13:40zábava
Ano, šéfe!
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Policie v akci
- 16:50zábava
Prostřeno!
- 17:52
Počasí
- 17:55
Hlavní zprávy
- 18:40zprávy
Krimi zprávy
- 18:55
Showtime
- 19:15seriál
Zoo (73)
- 20:35
Inkognito
- 21:45zábava
K TABULI!
- 22:25
Inkognito
- 00:05seriál
Simpsonovi XXX (14)
- 00:25seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (18)
- 01:20seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (11)
- 02:20seriál
Vikingové VI (16)
- 03:25
Umění je cool
- 05:00
Umění je cool
- 05:25zábava
Joker Show
- 06:45zábava
Re-play
- 07:20zábava
Top Gear V (1)
- 08:25zábava
Top Gear V (6)
- 09:35seriál
Hvězdná brána II (19)
- 10:30seriál
Hvězdná brána II (20)
- 11:30seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (18)
- 12:25seriál
Simpsonovi XXIX (8)
- 12:55seriál
Simpsonovi XXIX (9)
- 13:25seriál
Simpsonovi XXIX (10)
- 13:55seriál
Simpsonovi XXIX (11)
- 14:15seriál
Hvězdná brána II (21)
- 15:10seriál
Hvězdná brána II (22)
- 16:10seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (19)
- 17:15seriál
Simpsonovi XXX (15)
- 17:45seriál
Simpsonovi XXX (16)
- 18:15seriál
Simpsonovi XXX (17)
- 18:45seriál
Simpsonovi XXX (18)
- 19:15
Partička XXL
- 20:45
Bábovky a plechovky
- 21:20film
Vetřelci vs. Predátor 2
- 23:20seriál
Simpsonovi XXX (15)
- 00:10dokument
Hitler a nacisté (4/4)
- 01:30dokument
Neidentifikováno: Americká vyšetřování UFO II (5)
- 02:25dokument
Neidentifikováno: Americká vyšetřování UFO II (6)
- 03:20dokument
Tváří v tvář žralokům (4)
- 04:35dokument
Pod hladinou
- 05:00dokument
Hausbót Petra Horkého
- 05:30dokument
Inteligentní stromy
- 06:30dokument
Ocelová srdce VII (3)
- 07:30dokument
Když se velké věci pokazí (3)
- 08:25dokument
Karel V.: Neuskutečnitelná říše
- 09:40dokument
Ztracená DNA (1)
- 10:50dokument
Pohotovost pro exotická zvířata IV (3)
- 11:45dokument
Krásy Jižního Tyrolska (4)
- 12:45dokument
Život z vesmíru (3)
- 13:55dokument
Jak funguje vesmír III (9)
- 15:05dokument
Prima Česko
- 15:40dokument
Prima Svět
- 16:05dokument
Bizarní jídla XI (3)
- 17:00dokument
Když žraloci útočí V (8)
- 18:00dokument
Zebova velká ryba (2)
- 19:00dokument
Přežili 2. světovou válku (1)
- 20:00dokument
Vzdušní válečníci IV (1)
- 21:05dokument
Titanoboa: Megahad minulosti (1/2)
- 22:20dokument
Návrat do divočiny
- 00:30
Na plac!
- 01:55
Ostříháno
- 03:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 04:40
Jak to dopadlo!?
- 08:05zábava
Klenot.TV
- 11:50
Teleshopping Soukup shop
- 11:55
Tajemství Josefa Kemra
- 12:25zábava
Nebezpečné vztahy live
- 13:20
Jak to dopadlo!?
- 14:15zábava
Nebezpečné vztahy
- 15:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 16:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 17:00zábava
Nebezpečné vztahy
- 18:05
Poklad z půdy
- 19:15
Moje zprávy
- 19:20
VIP svět
- 19:30
Hovory Kalousek Soukup
- 20:30zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:00
Backstage
- 21:20
Kdo je...Zdeněk Bakala
- 21:50
Hovory Kalousek Soukup
- 22:45zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 23:25
Moje zprávy
- 23:30
VIP svět
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30seriál
Jsem do tebe blázen VII (13/22)
- 07:50seriál
Jsem do tebe blázen VII (14/22)
- 08:15
Seniorklub Milana Švihálka
- 08:45dokument
Narozeni 1918 - viděno šesti (5/7)
- 09:40zábava
Zahrajte tu moji
- 10:20
Metuzalém
- 10:35zábava
O češtině
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30dokument
Náš venkov
- 11:55hudba
Ta naša kapela
- 12:25seriál
Jsem do tebe blázen VII (15/22)
- 12:45seriál
Jsem do tebe blázen VII (16/22)
- 13:10zábava
Chalupa je hra
- 13:35dokument
Nové objevy ve starém Egyptě: Obři se stěhují
- 14:25dokument
Můj nový život
- 16:00seriál
Komisař Moulin
- 17:30hudba
A zazvonil zvonec
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:05zábava
Televarieté
- 20:35zábava
Čaj pro dva
- 21:30zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 21:40
Metuzalém
- 22:00zábava
Na značky!
- 23:20zábava
Folklorika
- 05:00pořad pro děti
Raníček
- 05:05seriál
Luo Bao Bei
- 05:15seriál
Kravička Henrietta
- 05:25seriál
Kazubovi!
- 05:35seriál
Fazolčina kavárna II
- 06:00pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn IV (1/14)
- 06:20seriál
Prasátko Peppa IV
- 06:25seriál
Selma zachraňuje Vánoce
- 06:40seriál
Huňáč Brumla
- 06:50seriál
Polo II
- 07:00seriál
Kit & Pup
- 07:05seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 07:10seriál
Sněhulák Albi
- 07:15seriál
Bing
- 07:20seriál
Obejmi mě!
- 07:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 08:00seriál
Země patří Luně V
- 08:15seriál
Olí a Jůla
- 08:25seriál
Učíme se s Noddym
- 08:30seriál
Luo Bao Bei
- 08:45seriál
Kravička Henrietta
- 08:50seriál
Kazubovi!
- 09:00seriál
Andy a dobrodružství ve vodě
- 09:10pořad pro děti
Můj mazlíček a já - u veterináře II
- 09:30seriál
Fazolčina kavárna II
- 09:50pořad pro děti
Hopsasa
- 10:00pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 10:20pořad pro děti
Šikovné prstíky
- 10:35seriál
Selma zachraňuje Vánoce
- 10:50seriál
Huňáč Brumla
- 11:00seriál
Polo II
- 11:10seriál
Kit & Pup
- 11:15seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 11:20seriál
Sněhulák Albi
- 11:25seriál
Bing
- 11:30seriál
Obejmi mě!
- 11:40
O skřítku Racochejlovi
- 11:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 11:55
Kašpárek, Honza a drak
- 12:05pořad pro děti
Art Ninja
- 12:35seriál
Šmoulové 3D
- 12:45seriál
Šmoulové 3D
- 13:00pořad pro děti
Bankovkovi II
- 13:15pořad pro děti
Lovci záhad - země příběhů
- 13:30seriál
Méďa a lumíci II
- 13:40zábava
AZ kvíz junior
- 14:00dokument
Život po dinosaurech
- 14:10pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn IV (1/14)
- 14:30film
Bažinou
- 14:35film
Den dinosaurů
- 14:45pořad pro děti
Dětská dopravní policie
- 14:50film
Tonda a bacil
- 14:55zábava
Skobičiny
- 15:05pořad pro děti
Planeta YÓ
- 15:40
Šikulové - Velká výzva
- 16:10pořad pro děti
Hopsasa
- 16:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 16:50seriál
Esa z pralesa II
- 17:00seriál
Esa z pralesa II
- 17:15seriál
Sláva králi Jelimánovi III
- 17:40pořad pro děti
Zprávičky
- 17:45pořad pro děti
Večerníček
- 17:55seriál
Sofie První III (8/30)
- 18:15seriál
Lví hlídka II (24/30)
- 18:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:45dokument
Příběhy písní
- 01:30dokument
Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:45dokument
Betty Boopová, (z)malovaná kráska
- 02:40
Skrze Futra na Horňácko
- 03:00dokument
Poutní místa
- 03:25
Po hladině
- 03:40
baZEN
- 04:10zprávy
Události v kultuře
- 19:00zprávy
Události v kultuře
- 19:15film
Rebel v žitě
- 21:00zábava
Třistatřicettři
- 21:55dokument
Chaplin versus FBI
- 22:50dokument
Případ Banksy