- 00:15zprávy
Dobré ráno
- 02:45dokument
13. komnata Tomáše Linky
- 03:15dokument
Černé ovce
- 03:30zprávy
Události v regionech
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00seriál
Na krok od nebe III
- 08:00dokument
Toulavá kamera
- 08:30zábava
Objektiv
- 09:00film
Jožin
- 09:25dokument
Postřehy odjinud
- 09:30zábava
AZ-kvíz
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 10:30zábava
Sama doma
- 12:00zábava
Zázračné bylinky
- 12:30seriál
Rozpaky kuchaře Svatopluka (1/13)
- 13:30film
Syn
- 13:50seriál
Na krok od nebe III
- 14:45dokument
Cestománie
- 15:15zábava
AZ-kvíz
- 15:40dokument
Černé ovce
- 16:00zprávy
Události v regionech
- 16:25zábava
Kde domov můj?
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05
Losování Sportky a Šance
- 18:10seriál
Četnické humoresky (31/39)
- 19:40dokument
13. komnata Aleše Cibulky
- 20:09
Výsledky losování Šťastných 10
- 20:10seriál
Já, Mattoni
- 21:10film
Maigret a tělo bez hlavy
- 22:40pořad pro děti
Kde bydlely princezny
- 23:05zábava
AZ-kvíz
- 00:20dokument
Na hranici tradic
- 00:45dokument
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 01:10
Válka taxikářů
- 01:40zábava
Sabotáž
- 02:05dokument
Cesty víry
- 02:35
Tarahún a Habešačka
- 03:00dokument
Památky Indie
- 03:25dokument
Dobrodružství vědy a techniky
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30dokument
Vůně srbské kuchyně s Miroslavem Donutilem (4/7)
- 07:00dokument
Nejúžasnější díla lidských rukou
- 07:50dokument
Divoká Uruguay
- 08:50dokument
Zvířata s kamerami
- 09:40dokument
Starobylý Peking
- 10:30dokument
Obří dopravní uzly
- 11:20dokument
Dynastie Windsorů (2/6)
- 12:05dokument
Podvody s potravinami - organizovaný zločin?
- 13:05dokument
Modrá zóna dlouhověkosti (2/4)
- 14:00zprávy
Klíč
- 14:25dokument
Chůze lesem
- 15:20dokument
8 dní, které stvořily Řím (4/8)
- 16:05dokument
Majáky (5/10)
- 16:15dokument
Tajemství migrace v přírodě
- 17:10dokument
Babylon
- 17:40dokument
Postřehy odjinud
- 17:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 18:00dokument
Kamera na cestách: Malé Antily, tepající srdce
- 19:00dokument
Svět na talíři (5/10)
- 19:30dokument
Bedekr VIII
- 20:00film
My 2
- 21:30seriál
Balthazar III (3/8)
- 22:25dokument
Dobrodruh (3/12)
- 22:50zábava
Na houby (2/13)
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Události v regionech
- 00:35zprávy
Události v regionech
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Týden v regionech
- 01:36zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Události v regionech
- 02:35zprávy
Události v regionech
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Interview ČT24
- 03:37zprávy
Události v kultuře
- 03:50zábava
Tajemství pražských dvorků
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00zprávy
Studio 6 II
- 08:00zprávy
Studio ČT24
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30zprávy
Zprávy
- 10:33zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy
- 11:03zprávy
Studio ČT24
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy v 16
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy
- 15:03zprávy
Studio ČT24
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 15:55zprávy
Předpověď počasí
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:28zprávy
Interview ČT24
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:54zprávy
Počasí v letoviscích
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zprávy
90’ ČT24
- 19:30zprávy
Horizont ČT24
- 20:00zprávy
Události, komentáře
- 21:00
Předpověď počasí
- 21:05zprávy
Zprávy ve 23
- 21:45zprávy
Události v kultuře
- 22:00zprávy
Zprávy
- 22:10zprávy
Události v regionech
- 22:35zprávy
Události v regionech
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Interview ČT24
- 23:37zprávy
Události v kultuře
- 00:20sport
Branky, body, vteřiny
- 00:30sport
Volejbal: Srbsko - Polsko
- 02:55sport
Motorismus: 43. INVELT Rally Pačejov
- 03:30sport
Cyklotoulky
- 03:45sport
Branky, body, vteřiny
- 04:00sport
Volejbal: Japonsko - Belgie
- 06:05sport
Panorama
- 06:35sport
BBV po 25 letech
- 06:50sport
Volejbal: Srbsko - Polsko
- 09:15sport
Fotbal: Liga mistrů UEFA
- 10:05sport
Panorama
- 10:25sport
Sportovní zprávy
- 10:55sport
Sport v regionech: Urban Challenge
- 11:00sport
České ragby
- 11:15sport
Golf Time
- 11:35sport
Fotbal: Představení účastníků MS v Kataru
- 12:05sport
Volejbal: Itálie - Japonsko
- 14:05sport
Volejbal: Thajsko - Německo
- 15:00sport
Házená: Talent tým Plzeňského kraje - TATRAN Prešov
- 16:50sport
Volejbal: Srbsko - Dominikánská republika
- 19:10sport
Volejbal: USA - Polsko
- 20:35sport
Dostihy: Před Velkou pardubickou
- 21:00sport
Fotbal: Liga mistrů UEFA
- 21:50sport
Fotbal: TCL Moment týdne
- 21:55sport
Motorismus: Svět motorů
- 22:55sport
Branky, body, vteřiny
- 00:20zábava
Víkend
- 00:55zábava
Na lovu II
- 01:45seriál
Pojišťovna štěstí II (23)
- 02:45
Novashopping
- 03:55zábava
Snídaně
- 06:30
Novashopping
- 06:45seriál
Ulice (4337)
- 07:50seriál
Specialisté (110)
- 08:55zábava
Na lovu II
- 09:45zábava
Tescoma s chutí
- 10:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 10:25seriál
Pojišťovna štěstí II (25)
- 11:40seriál
Dr. House V (19)
- 12:40seriál
Dr. House V (20)
- 13:35zábava
Výměna manželek VII
- 14:57zprávy
Odpolední Počasí
- 15:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 15:30zábava
Na lovu II
- 16:25seriál
Ulice (4338)
- 17:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 18:20zábava
MasterChef Česko VI (12)
- 19:40zábava
Utajený šéf III
- 21:10seriál
Dr. House V (19)
- 22:10seriál
Dr. House V (20)
- 00:05seriál
Námořní vyšetřovací služba IX (17)
- 01:00seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (6)
- 01:55seriál
Komisař Rex IV (12)
- 03:40
Pohoda u krbu
- 04:00
Pohoda u krbu
- 04:15seriál
M.A.S.H (249)
- 05:00
Nový den
- 06:15seriál
M.A.S.H (250)
- 06:45seriál
M.A.S.H (251)
- 07:15seriál
Zoo (54)
- 08:30seriál
Walker, Texas Ranger VI (4)
- 09:30seriál
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně IV (7)
- 10:30seriál
Komisař Rex IV (13)
- 11:35seriál
Námořní vyšetřovací služba IX (18)
- 12:40zábava
Ano, šéfe!
- 13:50zábava
Policie v akci
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Prostřeno!
- 16:52
Počasí
- 16:55
Hlavní zprávy
- 17:40zprávy
Krimi zprávy
- 17:55
Showtime
- 18:15seriál
Hořký svět (6)
- 19:35zábava
Show Jana Krause
- 20:40zábava
Show Jana Krause
- 21:50zábava
Ano, šéfe!
- 00:05zábava
Top Gear XXV (5)
- 01:10seriál
Lovci prokletých pokladů (8)
- 02:15
Umění je cool
- 04:00
Umění je cool
- 04:30zábava
Prima Partička
- 05:50zábava
MAGIC SHOW
- 06:25zábava
Top Gear XXV (1)
- 07:30zábava
Top Gear XXV (6)
- 08:35seriál
Hvězdná brána VIII (9)
- 09:35seriál
Hvězdná brána VIII (10)
- 10:30seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (24)
- 11:25seriál
Simpsonovi XVII (14)
- 11:55seriál
Simpsonovi XVII (15)
- 12:25seriál
Simpsonovi XVII (16)
- 12:55seriál
Simpsonovi XVII (17)
- 13:15seriál
Hvězdná brána VIII (11)
- 14:10seriál
Hvězdná brána VIII (12)
- 15:10seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. XI (1)
- 16:15seriál
Simpsonovi XVIII (20)
- 16:45seriál
Simpsonovi XVIII (21)
- 17:15seriál
Simpsonovi XVIII (22)
- 17:45seriál
Simpsonovi XIX (1)
- 18:15zábava
Autosalon.tv
- 19:25
Fotr na tripu
- 20:05seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. XIII (8)
- 21:10zábava
Cyklosalon.tv
- 21:40seriál
Simpsonovi XVIII (20)
- 22:10seriál
Simpsonovi XVIII (21)
- 22:40seriál
Simpsonovi XVIII (22)
- 23:10seriál
Simpsonovi XIX (1)
- 00:10dokument
100 dní do kapitulace (4)
- 01:30dokument
Den vítězství: Minutu po minutě
- 02:40dokument
Frank a býčí zápasy (2)
- 03:40dokument
Pod hladinou
- 04:00dokument
Veterináři z Arktidy (4)
- 04:20dokument
Deset největších pokladů Egypta (1/2)
- 05:20dokument
Dějiny Mosadu (1)
- 06:30dokument
Obnažený vesmír (2)
- 07:30dokument
Cestování červí dírou s Morganem Freemanem V (4)
- 08:40dokument
Prima Česko
- 09:10dokument
Prima Svět
- 09:45dokument
Velké vlakové putování po Americe III (5)
- 11:00dokument
Jak vznikal dnešek (1)
- 12:10dokument
Eugenika: Největší vědecký skandál (2/2)
- 13:30dokument
V divočině s Bearem Gryllsem (10)
- 14:45dokument
Norské domy snů (5)
- 15:40dokument
Chile: Divoká cesta (3)
- 16:45dokument
Mezi fjordy
- 18:00dokument
Oázy: Květy pouště (1)
- 19:05dokument
Čtyři tváře americké přírody (2)
- 20:10dokument
Dálnice vedoucí peklem X (3)
- 21:15dokument
Tänzerův svět tanků (1)
- 22:05dokument
Vzestup nacistů (3)
- 00:05
Na plac!
- 01:00
Ostříháno
- 02:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 03:40
Jak to dopadlo!?
- 07:00zábava
Klenot.TV
- 10:30
Teleshopping Soukup shop
- 10:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 11:50zábava
Nebezpečné vztahy live
- 12:50
Jak to dopadlo!?
- 13:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 14:40
Příběh velké lásky - Ivana a Donald Trumpovi
- 15:00
Agáta Jaromíra Soukupa
- 15:50
Poklad z půdy
- 17:05
Poklad z půdy
- 18:15
Moje zprávy
- 18:20zábava
Jaromír Soukup LIVE
- 19:30
Agáta Jaromíra Soukupa
- 20:20zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 20:55zábava
Jaromír Soukup LIVE
- 22:05zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 22:40
Moje zprávy
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30seriál
Jsem do tebe blázen II (5/25)
- 06:50seriál
Jsem do tebe blázen II (6/25)
- 07:15dokument
Potomci slavných
- 07:45zábava
Trocha šafránu z televizního archivu
- 08:45seriál
Mladí jezdci II (3/22)
- 09:35zábava
O češtině
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30zábava
Folklorika
- 10:55hudba
...a tuhle znáte?
- 11:25seriál
Jsem do tebe blázen II (7/25)
- 11:50seriál
Jsem do tebe blázen II (8/25)
- 12:10zábava
Chalupa je hra
- 12:35film
Záletník
- 14:20zábava
Telegramiáda
- 15:10seriál
Kojak IV (4)
- 15:55seriál
Kojak IV (5)
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zábava
Hitparáda televizní zábavy
- 19:00zábava
Čtyřlístek
- 20:00zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:15seriál
Kojak IV (4)
- 21:05seriál
Kojak IV (5)
- 21:50seriál
Mladí jezdci II (3/22)
- 22:40zábava
Folklorika
- 04:00pořad pro děti
Raníček
- 04:05pořad pro děti
Pablo
- 04:15seriál
Sovička Ollie
- 04:20seriál
Treflíci IV
- 04:35seriál
T.O.T.S
- 05:00pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (5/26)
- 05:20pořad pro děti
Prasátko Peppa II
- 05:25seriál
Včelka Mája
- 05:35seriál
Kočička Poppy
- 05:50seriál
Škola řvaní
- 05:55seriál
Bita a Kora
- 06:00seriál
Bo & To
- 06:05seriál
Miffy a její dobrodružství
- 06:15seriál
Bing
- 06:20seriál
Medvídek Charly
- 06:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 07:00pořad pro děti
Medvídkova poradna II
- 07:15seriál
Ach, ten pokrok!
- 07:30seriál
Učíme se s Noddym
- 07:35pořad pro děti
Pablo
- 07:45seriál
Kravička Henrietta
- 07:55seriál
Pohádky z výše stromové chýše III
- 08:00pořad pro děti
Andy a dobrodružství v přírodě
- 08:15pořad pro děti
Za zvířátky do zahrádky
- 08:20seriál
Velká kniha o zvířátkách
- 08:30seriál
T.O.T.S
- 08:50pořad pro děti
Jogínci
- 09:00pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 09:20pořad pro děti
Šikovné prstíky
- 09:35seriál
Včelka Mája
- 09:50seriál
Kočička Poppy
- 10:00seriál
Škola řvaní
- 10:05seriál
Kit & Pup
- 10:10seriál
Bo & To
- 10:15seriál
Miffy a její dobrodružství
- 10:25seriál
Bing
- 10:30seriál
Medvídek Charly
- 10:40pořad pro děti
Bob a Bobek - králíci z klobouku
- 10:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 10:55
Gogo a Figi
- 11:05pořad pro děti
Art Ninja
- 11:35seriál
Šmoulové
- 11:55pořad pro děti
Terčin zvířecí svět
- 12:10zábava
DVA3
- 12:25seriál
Méďa a lumíci II
- 12:35pořad pro děti
Wifina
- 13:05pořad pro děti
Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (5/26)
- 13:30pořad pro děti
Parta z garáže II
- 13:45pořad pro děti
Zvěd II
- 14:05pořad pro děti
Planeta YÓ
- 14:40seriál
Ach, ten pokrok!
- 14:55pořad pro děti
Medvídkova poradna II
- 15:10pořad pro děti
Jogínci
- 15:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 15:50seriál
Sláva králi Jelimánovi II
- 16:10seriál
Šmoulové
- 16:40pořad pro děti
Zprávičky
- 16:45pořad pro děti
Večerníček
- 16:55seriál
Zafari II (13/13)
- 17:20seriál
Myší mušketýři (21/45)
- 17:30seriál
Myší mušketýři (22/45)
- 17:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:15hudba
Svatováclavský hudební festival
- 02:15hudba
Terra musica
- 02:40dokument
Před půlnocí
- 03:10zprávy
Události v kultuře
- 18:00zprávy
Události v kultuře
- 18:15dokument
Stoptime Dagmar Peckové
- 19:10zábava
Na plovárně s Jamisonem Rossem
- 19:35dokument
Česká detektivka (1/9)
- 20:05zábava
Doupě Mekyho Žbirky (4/10)
- 20:35hudba
Československý beat - festival po 50 letech
- 21:45hudba
Doupě hitů (3/12)
- 22:15seriál
Albatros (4/8)
- 23:00hudba
Legendy pop-rocku