- 00:25zprávy
Zajímavosti z regionů
- 00:50zábava
Bydlení je hra
- 01:15zprávy
Dobré ráno
- 03:45dokument
13. komnata Zdeny Klapkové - Adamové
- 04:15dokument
Černé ovce
- 04:30zprávy
Události v regionech
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00seriál
Na krok od nebe VI
- 08:55dokument
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
- 09:30seriál
Vyprávěj
- 10:25dokument
Postřehy odjinud
- 10:30zábava
AZ-kvíz
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 11:30zábava
Sama doma
- 13:00zábava
Kočka není pes
- 13:30dokument
Jak se žije kulisákům podle Zdenka Potužila
- 13:50seriál
Sanitka (4/11)
- 14:50seriál
Na krok od nebe VI
- 15:45
Plné hnízdo v Praze (2/14)
- 16:15zábava
AZ-kvíz
- 16:40dokument
Černé ovce
- 17:00zprávy
Události v regionech
- 17:25zábava
Kde domov můj?
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:06
Losování Sportky a Šance
- 19:10seriál
Modré stíny (2/4)
- 20:25seriál
Most! (5/8)
- 21:14
Výsledky losování Šťastných 10
- 21:15film
Díra u Hanušovic
- 22:55seriál
Hercule Poirot
- 00:00dokument
Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 00:50dokument
Tajemství železnic
- 01:20dokument
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 01:45
Smutný život posmrtný
- 02:10zábava
Sabotáž
- 02:35
Jatka na porážku
- 03:05dokument
V zajetí železné opony
- 03:20dokument
Náš venkov
- 03:45dokument
Jezevec lesní
- 03:55dokument
Dokud nás víra nerozdělí
- 04:25dokument
Dobrodružství vědy a techniky
- 04:59zprávy
Dobré ráno
- 07:30dokument
Planeta pokladů
- 08:25dokument
Krásy evropského pobřeží
- 08:30dokument
Okavango - řeka snů (4/4)
- 09:25dokument
Život a smrt v ráji (2/2)
- 10:20dokument
Nejúžasnější díla přírody
- 11:10dokument
Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 12:05dokument
Babylon
- 12:35dokument
Postřehy odjinud
- 12:40dokument
Déšť známý i neznámý (2/3)
- 13:35zábava
Klíč
- 14:00dokument
Manželské etudy: Mirka a Antonín
- 14:40
Manželské etudy po dvaceti letech: Mirka a Antonín
- 15:35
Manželské etudy po 35 letech: Mirka a Antonín
- 16:30dokument
Po jedné stopě do Afriky (4/17)
- 17:00
Kontinentální shromáždění synody v Praze
- 18:35dokument
Světci a svědci
- 18:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 19:00dokument
Modrá krev III (4/10)
- 20:00dokument
Příběhy starých hospod (5/8)
- 20:30dokument
Po jedné stopě do Afriky (5/17)
- 21:00dokument
Mistři medicíny II
- 21:30seriál
Slečna Marplová
- 23:05seriál
Balthazar II (6/10)
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Týden v regionech
- 00:36zprávy
Týden v regionech
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Události v regionech
- 01:35zprávy
Události v regionech
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Týden v regionech
- 02:36zprávy
Týden v regionech
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Branky, body, vteřiny
- 03:20zprávy
Interview ČT24
- 03:47
Rok války na Ukrajině
- 04:00zprávy
Zprávy
- 04:15zprávy
Události v regionech
- 04:40
Rok války na Ukrajině
- 04:50
Ateliér Františka Kardause
- 04:59zprávy
Studio 6
- 08:00zprávy
Studio 6 II
- 09:00zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy ve 12
- 11:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy
- 14:03zprávy
Studio ČT24
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy v 16
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 16:00zprávy
Zprávy
- 16:03zprávy
Studio ČT24
- 16:30zprávy
Zprávy
- 16:33zprávy
Studio ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Zprávy
- 17:03zprávy
Studio ČT24
- 17:28zprávy
Interview ČT24
- 17:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 18:00zprávy
Události
- 18:54
Sněhové zpravodajství
- 18:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 19:05zprávy
90’ ČT24
- 20:30zprávy
Horizont ČT24
- 21:00zprávy
Události, komentáře
- 22:00
Předpověď počasí
- 22:05zprávy
Zprávy ve 23
- 22:32zprávy
Interview ČT24
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Události v regionech
- 00:00sport
Hokej: UK Hockey Prague - Engineers Prague
- 01:55sport
Branky, body, vteřiny
- 02:10sport
Hokej: 100 let pardubického hokeje
- 03:50sport
Boby: MS Švýcarsko
- 04:45sport
Branky, body, vteřiny
- 05:00sport
Hokej: UK Hockey Prague - Engineers Prague
- 07:00sport
BBV po 25 letech
- 07:15sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 09:00sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 10:10sport
Studio ČT sport
- 10:25sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 12:20sport
Studio ČT sport
- 13:40sport
Biatlon: MS Německo
- 14:55sport
Studio ČT sport
- 15:15sport
S ČT sport na vrchol aneb nová energie českého lyžování
- 15:25sport
Volejbalový magazín
- 15:40sport
Atletika: Hvězdy v Nehvizdech
- 16:10sport
Jak na Jizerskou 50
- 16:15sport
Motorismus: Svět motorů
- 16:50sport
Volejbal: VK ČEZ Karlovarsko - PGE Skra Belchatow
- 19:10sport
Biatlon: MS Německo
- 20:25sport
Klasické lyžování: Minuty Jizerské 50
- 20:35sport
Alpské lyžování: MS Francie
- 22:30sport
Motorismus: Svět motorů
- 23:05sport
Branky, body, vteřiny
- 00:50seriál
Kriminálka Las Vegas IX (11)
- 01:35zábava
Na lovu III
- 02:45seriál
Ulice (4416)
- 03:25seriál
Ordinace v růžové zahradě (33)
- 04:20
Novashopping
- 04:55zábava
Snídaně
- 07:20
Novashopping
- 07:35seriál
Ulice (4417)
- 08:35seriál
Jedna rodina (6)
- 09:55zábava
Na lovu III
- 10:50zábava
Tescoma s chutí
- 11:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 11:25seriál
Ordinace v růžové zahradě (35)
- 12:35seriál
Kriminálka Miami V (1)
- 13:35seriál
Kriminálka Miami V (2)
- 14:35zábava
Výměna manželek XI
- 15:57zprávy
Odpolední Počasí
- 16:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 16:35zábava
Na lovu III
- 17:30seriál
Ulice (4418)
- 18:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 19:20zábava
Výměna manželek XV
- 20:35zábava
Survivor Česko & Slovensko (3)
- 22:40seriál
Kriminálka Miami V (1)
- 00:10film
Ponorka U - 571
- 03:05film
Šílená matka
- 04:40film
Óda na radost
- 06:30
Teleshopping
- 06:50seriál
Kriminálka Miami IV (24)
- 07:40seriál
Kriminálka Miami IV (25)
- 08:35film
Město andělů
- 10:45
Teleshopping
- 11:15film
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích
- 13:15film
Ježek Sonic
- 15:05film
Na divoké vlně
- 17:20seriál
Návštěvníci (1)
- 19:00film
Andělé a démoni
- 21:40film
Ali G Indahouse
- 00:05zábava
Policie v akci
- 01:05seriál
Námořní vyšetřovací služba XIII (3)
- 02:00seriál
Policie Hamburk II (1)
- 03:00seriál
Návrat komisaře Rexe X (8)
- 04:40
Pohoda u krbu
- 05:00
Pohoda u krbu
- 05:15seriál
M.A.S.H (196)
- 06:00
Nový den
- 07:15seriál
M.A.S.H (197)
- 07:45seriál
M.A.S.H (198)
- 08:15seriál
Zoo (86)
- 09:30seriál
Walker, Texas Ranger IX (13)
- 10:30seriál
Policie Hamburk II (2)
- 11:30seriál
Návrat komisaře Rexe X (9)
- 12:35seriál
Námořní vyšetřovací služba XIII (4)
- 13:40zábava
Ano, šéfe!
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Policie v akci
- 16:50zábava
Prostřeno!
- 17:52
Počasí
- 17:55
Hlavní zprávy
- 18:40zprávy
Krimi zprávy
- 18:55
Showtime
- 19:15seriál
Černé vdovy II (2)
- 20:35zábava
Show Jana Krause
- 21:40zábava
Show Jana Krause
- 00:50zábava
Top Gear 2008 (6)
- 02:05seriál
Star Trek: Discovery (14)
- 03:20seriál
Brickleberry II (8)
- 03:40
Umění je cool
- 05:00
Umění je cool
- 05:10zábava
Na Pavláska
- 06:35dokument
Těžká dřina
- 07:10zábava
Top Gear 2008 (3)
- 08:15zábava
Top Gear 2008 (8)
- 09:20seriál
Hvězdná brána VI (19)
- 10:20seriál
Hvězdná brána VI (20)
- 11:20seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (10)
- 12:15seriál
Simpsonovi VII (19)
- 12:45seriál
Simpsonovi VII (20)
- 13:15seriál
Simpsonovi VII (21)
- 13:45seriál
Simpsonovi VII (22)
- 14:10seriál
Hvězdná brána VI (21)
- 15:05seriál
Hvězdná brána VI (22)
- 16:05seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (11)
- 17:15seriál
Simpsonovi VIII (22)
- 17:45seriál
Simpsonovi VIII (23)
- 18:15seriál
Simpsonovi VIII (24)
- 18:45seriál
Simpsonovi VIII (25)
- 19:15zábava
Autosalon.tv
- 20:20zábava
Fotr na tripu II
- 21:00seriál
Brickleberry II (12)
- 21:30
Luděk Staněk se zlobí
- 22:05seriál
Simpsonovi VIII (22)
- 22:35seriál
Simpsonovi VIII (23)
- 23:00seriál
Simpsonovi VIII (24)
- 00:45dokument
Tajemství nacistických válečných zbraní (2)
- 01:45dokument
Hitler a nacisté (2/4)
- 03:10dokument
Umění přírody (2)
- 04:30dokument
Hausbót Petra Horkého
- 05:00dokument
Prima Česko
- 05:30dokument
Prima Svět
- 05:55dokument
Bizarní jídla XI (1)
- 06:55dokument
Krásy Jižního Tyrolska (2)
- 07:55dokument
Černobyl na kolečkách
- 09:05dokument
Norské domy snů III (9)
- 10:05dokument
Frank mezi slony (5)
- 11:05dokument
Vánoce v říši zvířat
- 12:10dokument
Život z vesmíru (1)
- 13:25dokument
Jak funguje vesmír III (7)
- 14:25dokument
Jak funguje život, vesmír a vůbec (1/2)
- 15:35dokument
Výstavba obrů II (6)
- 16:45dokument
První před Kolumbem
- 17:50dokument
Velká francouzská revoluce (1/2)
- 19:00dokument
Zac Efron: Nohama na Zemi (6)
- 19:55dokument
Japonsko: Kouzlo ročních období (1)
- 21:00dokument
Trucky, co vozí vlaky II (1)
- 22:00dokument
Chlapi z kamene (5)
- 22:55dokument
Válečné továrny II (7)
- 00:15zábava
Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:30
Na plac!
- 03:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 04:40
Jak to dopadlo!?
- 08:05zábava
Klenot.TV
- 11:50
Teleshopping Soukup shop
- 11:55zábava
Nebezpečné vztahy live
- 12:55
Jak to dopadlo!?
- 13:50zábava
Nebezpečné vztahy
- 14:35
Filmová místa - Malá Skála
- 15:00
Drbny
- 15:55
Poklad z půdy
- 18:00
Poklad z půdy
- 19:10
Moje zprávy
- 19:20
VIP svět
- 19:30zábava
Jaromír Soukup LIVE
- 20:30zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:00
Kdo je...Karel Janeček
- 21:30zábava
Jaromír Soukup LIVE
- 22:25zábava
Týden podle Jaromíra Soukupa
- 22:55
Moje zprávy
- 23:05
VIP svět
- 05:00pořad pro děti
Raníček
- 05:05pořad pro děti
Pablo II
- 05:20seriál
Hej, Hafí! III
- 05:25seriál
Kazubovi!
- 05:35seriál
Top Wing: Ptačí kadeti II
- 06:00seriál
100 věcí, které byste měli udělat před střední (24/26)
- 06:20seriál
Prasátko Peppa VI
- 06:25seriál
Včelka Mája
- 06:40seriál
Pan Jezevec a paní Liška
- 06:50seriál
Pip a Posy
- 07:00seriál
B.O.T. a příšerky
- 07:05seriál
Kamarád Timmy ve školce II
- 07:10seriál
Opičinky
- 07:15seriál
Příliv pokladů
- 07:25seriál
Kamarád Timmy ve školce III
- 07:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 08:00seriál
Ach, ten pokrok!
- 08:15pořad pro děti
Moje zahrádka
- 08:20pořad pro děti
LOGOhrátky
- 08:25seriál
Učíme se s Noddym
- 08:30pořad pro děti
Pablo II
- 08:45seriál
Hej, Hafí! III
- 08:50seriál
Kazubovi!
- 09:00pořad pro děti
Andy a dobrodružství v přírodě
- 09:15pořad pro děti
Příběhy zvířecích miminek
- 09:30seriál
Top Wing: Ptačí kadeti II
- 09:55pořad pro děti
Rytmix
- 10:05pořad pro děti
Kouzelný vesmír
- 10:20pořad pro děti
Šikovné prstíky
- 10:40seriál
Včelka Mája
- 10:50seriál
Pan Jezevec a paní Liška
- 11:05seriál
Pip a Posy
- 11:10seriál
B.O.T. a příšerky
- 11:15seriál
Tish a Tash
- 11:20seriál
Opičinky
- 11:30seriál
Příliv pokladů
- 11:40seriál
Kamarád Timmy ve školce III
- 11:45
Sedmives aneb Růžová holčička
- 11:55pořad pro děti
Čtení do ouška
- 12:05pořad pro děti
Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje
- 12:10pořad pro děti
Grace a úžasné stroje
- 12:25
Operace Jauu! zkus to doma
- 12:40seriál
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 13:05pořad pro děti
Terčin zvířecí svět
- 13:20zábava
DVA3
- 13:35seriál
Méďa a lumíci
- 13:40pořad pro děti
Wifina
- 14:10seriál
100 věcí, které byste měli udělat před střední (24/26)
- 14:35pořad pro děti
S Jakubem v přírodě
- 15:10pořad pro děti
Planeta YÓ
- 15:45seriál
Ach, ten pokrok!
- 16:00pořad pro děti
Moje zahrádka
- 16:05pořad pro děti
LOGOhrátky
- 16:10pořad pro děti
Rytmix
- 16:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 16:50seriál
Dračí záchranáři
- 17:15seriál
Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 17:40pořad pro děti
Zprávičky
- 17:45pořad pro děti
Večerníček
- 17:55seriál
Moji kamarádi Tygr a Pú (9/26)
- 18:20seriál
Phineas a Ferb II (10/39)
- 18:40pořad pro děti
Mrňouskové II
- 18:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 01:05dokument
Nejvýznamnější malíři: od impresionismu k abstrakci (1/12)
- 01:50hudba
...a z učedníků jsou mistři
- 03:15hudba
Terra musica
- 03:40dokument
Babylon
- 04:10zprávy
Události v kultuře
- 19:00zprávy
Události v kultuře
- 19:15dokument
Vladimír Suchánek - Krásná neznámá
- 20:10zábava
Na plovárně s Janem Neumannem
- 20:40dokument
Dirigenti (3/6)
- 21:05seriál
Tohle jsme my VI (6/18)
- 21:50
Květa Pacovská pohledem Jiřího Datla Novotného
- 22:05dokument
Dnes večer hraju já (5/7)
- 22:35dokument
Nejvýznamnější malíři: od impresionismu k abstrakci (2/12)