Televizní programy

Datum

Centrum.cz
Program logo
Program logo
Program logo

Zoo (41)

 • Logo
 • 59 minut | seriál
 • Poté, co Sid přišla do vily Novotných a vyjevila Sidonii celou pravdu, je v rodině Novotných dusno. Sidonie je bez sebe a důrazně trvá na tom, aby Sid okamžitě odletěla do Ameriky. Dává ultimátum i Roklové. Trvá na výpovědi pro Sid, jinak zastaví sponzorství zoo. Roklová se ale rozhodne bez peněz Novotných obejít, přestože Sid zvažuje, že se práce kvůli blahu zvířat přece jenom vzdá a babičce vyhoví. Eduard je striktně proti zrušení sponzorství. Proto na něj Sidonie vytáhne těžší kalibr a odvolá ho z vedení firmy. Sid se lehce zraní, když se pokouší v zoo zastavit dva výtržníky, co se chtějí dostat do ptačích voliér. Druhý den jsou vandalové zpátky, ale díky kamerám a díky Aleně a Haďákovi jsou chyceni a předáni policii. Uhlířová si dělá starosti o dědu Dojedu a angažuje do situace i Svobodu. Za Dojedou pravidelně chodí dcery a obírají ho o peníze. Uhlířová i Svoboda mají za to, že by si to neměl nechat líbit. Dojeda se jich začne raději stranit, o dcery nechce přijít, bojí se osamělosti. Tak ho Svoboda zavede na ryby k Raulovi. Viky je náhodnou svědkyní toho, jak Mína nastupuje k Macháčkovi do auta a je zjevné, že spolu něco mají. Viky je rozhodně přesvědčená, že se to musí Marek dozvědět, Lišková jí to vymlouvá. Když to Viky Markovi řekne, nevěří tomu. Viky tedy upozorní Mínu, že o jejím románku ví. Mezitím Vojta vymyslí lest, jak by Marek mohl prozřít, a pod smyšlenou záminkou ho pošle do restaurace, kde má Mína rande. Marek je z toho, co vidí, v šoku a domnívá se, že to narafičila Viky. Proto s ní jako s kamarádkou končí. K Petrovi do práce vtrhne Štefánková a obviní ho, že nechal nemocnou Markétu na holičkách. Petr o ničem neví, ale nakonec si Markétu dočasně, než se uzdraví, nastěhuje zpátky k sobě. Liškové je jasné, že Markéta nemoc jenom hraje, aby získala Petra zpátky.
  Peklo jménem Sidonie. Rodinný seriál ČR (2022). Sidonie se po nepříjemné zprávě o Sid rozhodne k radikálním krokům. Roklová se za Sid postaví. Uhlířová si dělá starosti o Toula. Viky řeší dilema ohledně Míniny nevěry. Markéta se pod fiktivní záminkou stěhuje zpátky k Petrovi.

  Režie:

  J. Polišenský

  Hrají:

  M. Pecháčková, E. Burešová, V. Freimanová, Š. Benoni, N. Halouzková, E. Hudečková, R. Urban, M. Petřeková, Š. Bilina, L. Molínová, M. Taclík, J. Švandová