Televizní programy

Datum

Centrum.cz
Logo Spektrum

TV program - Spektrum

Život v sevření mrazu VI (9)

  • 59 minut | dokument
  • Žádné další informace nejsou k dispozici
    Dnes15. 6.
    00:00
    dokument
    Mýty a realita: Pravá tvář SS (5)
    00:55
    dokument
    Vzdušní bojovníci XI (8)
    01:40
    dokument
    Pobřežní stráž USA (9)
    02:25
    dokument
    Co vypráví univerzum (5)
    03:15
    dokument
    Na 18 kolech v Indonésii (8)
    04:00
    dokument
    Záchranáři - Norsko (21)
    04:25
    dokument
    Záchranáři - Norsko (22)
    04:55
    dokument
    Život v sevření mrazu VI (9)
    05:55
    dokument
    Život v sevření mrazu VI (10)
    06:55
    dokument
    LEGO Masters - Nový Zéland (7)
    07:50
    dokument
    LEGO Masters - Nový Zéland (8)
    08:50
    dokument
    Arktičtí zachránci zvířat (4)
    09:15
    dokument
    Zvláštní a záhadné (9)
    10:10
    dokument
    Zvláštní a záhadné (10)
    11:05
    dokument
    Auta snů pod lupou (3)
    12:05
    pořad pro děti
    Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (11)
    13:00
    dokument
    Válečné lodě IV (5)
    14:00
    dokument
    Zprávy týdne za druhé světové války (3)
    15:00
    dokument
    Jak je vidí ptáci III (7)
    15:30
    dokument
    Jak je vidí ptáci III (8)
    16:00
    dokument
    Není skladem: Krize dodavatelského řetězce (3)
    17:00
    dokument
    Ben Fogl a lidé žijící v divočině X (3)
    18:00
    dokument
    Kennedy, Sinatra a mafie (1)
    19:00
    dokument
    Kennedy, Sinatra a mafie (2)
    20:00
    dokument
    Americká mafie (1)
    21:00
    dokument
    Matky za mřížemi - USA (3)
    21:55
    dokument
    Války ve znamení drog V (8)
    22:20
    dokument
    Války ve znamení drog V (9)
    22:45
    dokument
    Lucky! - Bernie Ecclestone a historie Formule-1 (7)
    Zítra16. 6.
    06:55
    dokument
    S tátou kolem světa II (3)
    07:20
    dokument
    S tátou kolem světa II (4)
    07:50
    dokument
    Abrakadabra - v čem je kouzlo kouzel (4)
    08:50
    dokument
    Arktičtí zachránci zvířat (5)
    09:15
    pořad pro děti
    Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (3)
    10:10
    pořad pro děti
    Ben Fogl a lidé žijící v divočině IX (4)
    11:05
    dokument
    Auta snů pod lupou (4)
    12:05
    pořad pro děti
    Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (12)
    13:00
    dokument
    Válečné lodě IV (6)
    14:00
    dokument
    Zprávy týdne za druhé světové války (4)
    15:00
    dokument
    LEGO Masters - Nový Zéland (7)
    16:00
    dokument
    LEGO Masters - Nový Zéland (8)
    17:00
    dokument
    Fikce, nebo pravda V (3)
    18:00
    dokument
    Fikce, nebo pravda V (5)
    19:00
    dokument
    Pohledy do historie (30)
    19:05
    dokument
    Schumacher a Schumacher
    20:00
    dokument
    Americká mafie (2)
    21:00
    dokument
    Matky za mřížemi - USA (4)
    21:55
    dokument
    Války ve znamení drog V (10)
    22:20
    dokument
    Války ve znamení drog V (11)
    22:45
    dokument
    Lucky! - Bernie Ecclestone a historie Formule-1 (8)