- 00:15zprávy
Dobré ráno
- 02:45zábava
Ke štěstí
- 03:15dokument
Černé ovce
- 03:30zprávy
Události v regionech
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00seriál
Zavolejte porodní sestřičky VII (2/8)
- 07:55seriál
První republika III (6/13)
- 09:00dokument
Po stopách hvězd
- 09:30zábava
AZ-kvíz
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
- 10:30zábava
Sama doma
- 12:00film
Skalpel, prosím
- 13:55film
Rytíř
- 14:20seriál
Zavolejte porodní sestřičky VII (3/8)
- 15:15zábava
AZ-kvíz
- 15:40dokument
Černé ovce
- 16:00zprávy
Události v regionech
- 16:25zábava
Kde domov můj?
- 16:55zprávy
Události za okamžik a počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:10film
Konfident
- 19:55seriál
Ach, ty vraždy!
- 21:24
Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 21:25seriál
Místo činu - Berlín
- 22:55zábava
AZ-kvíz
- 23:25zprávy
Zajímavosti z regionů
- 23:50
Sváteční slovo zakladatelky hnutí mateřských center Rut Kolínské
- 00:40dokument
Tajemství železnic
- 01:05dokument
Svahy bez pravidel
- 01:30dokument
Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 02:00dokument
Nedej se
- 02:25dokument
Před půlnocí
- 02:50
Král z Polanky
- 03:05dokument
Divočina Afriky kolem řek
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30dokument
Zázračná planeta: Divoká Brazílie (3/3)
- 07:25dokument
Zázraky lidského génia
- 08:15dokument
Dějiny světa (8/8)
- 09:10dokument
Největší tankové bitvy
- 09:55dokument
Přežili rok 2000
- 10:20
Nedej se plus
- 10:45dokument
Nedej se
- 11:15dokument
Hra špionů: Příběhy studené války (2/3)
- 12:10dokument
Letečtí stíhači v boji
- 12:55dokument
Nádherná Amerika
- 13:50dokument
Deník zvířecích mláďat (1/3)
- 14:45dokument
Poslední dny Marie Antoinetty
- 15:35dokument
Odcházení kardinála Miloslava Vlka
- 16:05dokument
Berlín - historie v současnosti
- 17:00zábava
Cyklotoulky
- 17:10zprávy
Křesťanský magazín
- 17:40dokument
Postřehy odjinud
- 17:50zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 18:00film
Eso es
- 19:50dokument
Láska pod kapotou
- 21:15dokument
Letecké katastrofy
- 22:05dokument
Apokalypsa: Válka světů (2/6)
- 23:00seriál
Fargo (6/10)
- 00:00zprávy
Zprávy
- 00:10zprávy
Události v regionech
- 00:35zprávy
Události v regionech
- 01:00zprávy
Zprávy
- 01:10zprávy
Zajímavosti z regionů
- 01:35zprávy
Zajímavosti z regionů
- 02:00zprávy
Zprávy
- 02:10zprávy
Události v regionech
- 02:35zprávy
Události v regionech
- 03:00zprávy
Zprávy
- 03:10zprávy
Interview ČT24
- 03:37zprávy
Události v kultuře
- 03:50zábava
Tajemství pražských dvorků
- 03:59zprávy
Studio 6
- 07:00zprávy
Studio 6 II
- 08:00zprávy
Studio ČT24
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30zprávy
Zprávy
- 10:33zprávy
Studio ČT24
- 11:00zprávy
Zprávy
- 11:03zprávy
Studio ČT24
- 11:30zprávy
Zprávy
- 11:33zprávy
Studio ČT24
- 12:00zprávy
Zprávy
- 12:03zprávy
Studio ČT24
- 12:30zprávy
Zprávy
- 12:33zprávy
Studio ČT24
- 13:00zprávy
Zprávy
- 13:03zprávy
Studio ČT24
- 13:30zprávy
Zprávy
- 13:33zprávy
Studio ČT24
- 14:00zprávy
Zprávy v 16
- 14:30zprávy
Zprávy
- 14:33zprávy
Studio ČT24
- 15:00zprávy
Zprávy
- 15:03zprávy
Studio ČT24
- 15:30zprávy
Zprávy
- 15:33zprávy
Studio ČT24
- 15:55zprávy
Předpověď počasí
- 16:00zprávy
Události v regionech
- 16:28zprávy
Interview ČT24
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:54zprávy
Počasí v evropských metropolích
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zprávy
90’ ČT24
- 19:00
Byznys ČT24
- 19:30zprávy
Horizont ČT24
- 20:00zprávy
Události, komentáře
- 21:00
Předpověď počasí
- 21:05zprávy
Zprávy ve 23
- 21:45zprávy
Události v kultuře
- 22:00zprávy
Zprávy
- 22:10zprávy
Události v regionech
- 22:35zprávy
Události v regionech
- 23:00zprávy
Zprávy
- 23:10zprávy
Reportéři ČT
- 00:15sport
Branky, body, vteřiny
- 00:25sport
Horská kola: SP Česko
- 02:30sport
Fotbal: Magazín UEFA
- 03:25sport
Volejbalový magazín
- 03:45sport
Branky, body, vteřiny
- 04:00sport
Hokej: Slovensko - Kanada
- 05:55sport
Panorama
- 06:35sport
BBV po 25 letech
- 06:45sport
Hokej: USA - Finsko
- 08:45sport
Fotbal: Dohráno
- 09:45sport
Fotbal po našem
- 09:55sport
Cyklotoulky
- 10:05sport
Panorama
- 10:25sport
Sportovní zprávy
- 10:55sport
Sport v regionech: Bav se golfem
- 11:00sport
Hokej: Slovensko - Kanada
- 13:00sport
Hokej: Česko - Rakousko
- 16:00sport
Hokej: Itálie - Dánsko
- 17:00sport
Hokej: Švýcarsko - Kazachstán
- 19:50sport
Hokej: Švédsko - Velká Británie
- 20:55sport
Hokej: Uzávěrka dne
- 21:10sport
Fotbal: Magazín UEFA
- 22:00sport
Branky, body, vteřiny
- 01:00zábava
Na lovu
- 01:45seriál
Doktoři z Počátků (63)
- 02:45
Novashopping
- 03:55zprávy
Snídaně s Novou
- 06:35
Novashopping
- 06:50seriál
Ulice (4271)
- 07:50seriál
Specialisté (166)
- 08:55zábava
Na lovu
- 09:45zábava
Tescoma s chutí
- 10:00zprávy
Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 10:40seriál
Doktoři z Počátků (64)
- 12:05seriál
Mentalista IV (21)
- 13:00seriál
Kriminálka Las Vegas IV (15)
- 13:55seriál
Kriminálka Las Vegas IV (16)
- 14:57zprávy
Odpolední Počasí
- 15:00zprávy
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 15:30zábava
Na lovu
- 16:25seriál
Ulice (4272)
- 17:30zprávy
Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 18:20zábava
Utajený šéf IV
- 19:50seriál
Kriminálka Anděl III (12)
- 21:00zábava
Víkend
- 21:50seriál
Kriminálka Las Vegas IV (15)
- 22:50seriál
Kriminálka Las Vegas IV (16)
- 00:50film
Hodní hoši
- 02:45film
Z lásky nebo pro peníze
- 04:10film
Jako kočky a psi
- 05:45
Teleshopping
- 06:15seriál
Mentalista IV (20)
- 07:05film
Ostrov hrdlořezů
- 09:30film
Nevědomí
- 11:55
Teleshopping
- 12:15film
Co je šeptem...
- 14:10film
Pyšná princezna
- 15:35film
Sherlock Holmes
- 18:00film
Deník Bridget Jonesové
- 19:55film
Šéfové na zabití
- 00:25seriál
Jake a Tlusťoch IV (18)
- 01:25seriál
Kriminálka Montpellier III (3)
- 02:40zábava
Rozpal to, šéfe!
- 04:10seriál
M.A.S.H (18)
- 05:00
Nový den
- 06:15seriál
M.A.S.H (19)
- 06:50zábava
Farmář hledá ženu
- 08:05zábava
Vysněná krása
- 09:20seriál
Walker, Texas Ranger II (8)
- 10:20seriál
Jake a Tlusťoch IV (19)
- 11:20seriál
Kriminálka Montpellier III (4)
- 12:30seriál
Námořní vyšetřovací služba V (12)
- 13:40zábava
Ano, šéfe!
- 14:50zábava
Policie v akci
- 15:50zábava
Prostřeno!
- 16:52
Počasí
- 16:55
Hlavní zprávy
- 17:40zprávy
Krimi zprávy
- 17:55
Showtime
- 18:15seriál
Zoo (30)
- 19:35zábava
7 pádů Honzy Dědka
- 20:40zábava
7 pádů Honzy Dědka
- 21:55zábava
Ano, šéfe!
- 23:15zábava
Like House 3
- 00:25zábava
Top Gear XIX (2)
- 01:30seriál
El Chapo II (10)
- 02:25
Umění je cool
- 04:10seriál
Flash II (14)
- 05:05zábava
Like House 3
- 06:05zábava
Partička
- 06:15zábava
Top Gear XVIII (5)
- 07:25zábava
Top Gear XIX (3)
- 08:30seriál
Hvězdná brána IX (1)
- 09:30seriál
Hvězdná brána IX (2)
- 10:35seriál
Futurama IV (5)
- 10:55seriál
Futurama IV (6)
- 11:25seriál
Simpsonovi XXV (3)
- 11:55seriál
Simpsonovi XXV (4)
- 12:20seriál
Simpsonovi XXV (5)
- 12:50seriál
Simpsonovi XXV (6)
- 13:10seriál
Hvězdná brána IX (3)
- 14:10seriál
Hvězdná brána IX (4)
- 15:15seriál
Futurama IV (7)
- 15:45seriál
Futurama IV (8)
- 16:15seriál
Simpsonovi XXVI (9)
- 16:45seriál
Simpsonovi XXVI (10)
- 17:15seriál
Simpsonovi XXVI (11)
- 17:45seriál
Simpsonovi XXVI (12)
- 18:15seriál
Simpsonovi XXXIII (14)
- 18:45
Mezi COOLky
- 19:20zábava
Show Jana Krause
- 20:30seriál
Námořní vyšetřovací služba L. A. X (3)
- 21:35
Re-play: Tutorial
- 22:10seriál
Simpsonovi XXVI (9)
- 22:40seriál
Simpsonovi XXVI (10)
- 23:05seriál
Simpsonovi XXVI (11)
- 00:30dokument
Dálnice A8 (6)
- 01:30dokument
Tajemství opičího ostrova (3)
- 02:40dokument
Vánoce v říši zvířat
- 04:00dokument
Pod hladinou
- 04:10dokument
Krása parních vlaků (7)
- 05:05dokument
Anthony Bourdain: Neznámé končiny XII (2)
- 06:05dokument
Jak funguje vesmír VI (4)
- 07:05dokument
Megaopravy (7)
- 08:10dokument
Univerzita budoucnosti
- 09:15dokument
Nejkrásnější železnice světa II (5)
- 10:15dokument
Norské domy snů VI (2)
- 11:15dokument
Da Vinci: Tajemství Madony ve skalách
- 12:20dokument
Utajené příběhy Ameriky (3)
- 13:35dokument
Nigel Marven: Divoká Střední Amerika (2)
- 14:45dokument
Lví bratři: Od kotěte po krále
- 15:50dokument
Zvířata a jejich komunikace (1)
- 16:50dokument
V říši kozorožců
- 18:00dokument
Dračí císař a jeho říše (1)
- 19:00dokument
Dějiny Mosadu (3)
- 20:05dokument
Veterinář z vysočiny (9)
- 21:15dokument
Veterináři z Arktidy (6)
- 21:45dokument
Katastrofa na spadnutí (5)
- 22:45dokument
Extrémní záchrana (2)
- 00:25
Prezident
- 00:40zábava
Aréna Jaromíra Soukupa
- 01:40
Moje zprávy
- 02:40zábava
Nebezpečné vztahy
- 03:40
Jak to dopadlo!?
- 07:05zábava
Klenot.TV
- 10:35
Teleshopping Soukup shop
- 10:55zábava
Kašpárku, vař!
- 11:25zábava
Záchranáři
- 12:30zábava
Nebezpečné vztahy live
- 13:30zábava
Nebezpečné vztahy
- 14:30
Hvězdy minulosti
- 15:00
Poklad z půdy
- 16:15
Poklad z půdy
- 17:25
Moje zprávy
- 18:00
VIP svět
- 18:50
Prezident
- 19:15zábava
Aréna Jaromíra Soukupa
- 20:10
Poklad z půdy
- 21:20
VIP svět
- 22:15seriál
Ona a on
- 22:50
Prezident
- 04:00hudba
Ranní fresh
- 06:59
Nebuď dřevák, dej si tělák
- 07:00
Flashback
- 09:00hudba
Óčko hity
- 12:00hudba
Óčko trendy
- 12:30
FIT VÝZVA
- 12:35hudba
Óčko trendy
- 12:59
Nebuď dřevák, dej si tělák
- 13:00hudba
Mixxxer Live
- 15:00hudba
Óčko hity
- 15:30
Gamingmania
- 15:35hudba
Óčko hity
- 16:00hudba
CZ & SK
- 16:59
Nebuď dřevák, dej si tělák
- 17:00hudba
Óčko hity
- 19:30zábava
Naked Warm-up
- 20:00zábava
Naked Attraction
- 03:59zprávy
Dobré ráno
- 06:30dokument
Osudy hvězd
- 06:50film
Královský omyl
- 08:15zábava
Kavárnička dříve narozených
- 09:00zábava
Převážně nevážně s humorem, s písničkou
- 09:30dokument
Vzpomínáme
- 10:00zprávy
Zprávy ve 12
- 10:20zprávy
Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 10:30dokument
Náš venkov
- 10:55hudba
Za vesnickými muzikanty
- 11:25zábava
Dluhy Hany Zagorové
- 12:10zábava
Taneční revue aneb flitry, šminky, piškoty
- 13:30film
Strach
- 15:10zábava
Můj táta byl učitel
- 16:00seriál
Dempsey a Makepeaceová (28/31)
- 16:55zprávy
Předpověď počasí
- 17:00zprávy
Události
- 17:56zprávy
Branky, body, vteřiny
- 18:05zábava
Kufr
- 18:45zábava
Vrať se, vše odpuštěno
- 19:45seriál
Dempsey a Makepeaceová (29/31)
- 20:35zprávy
Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:45dokument
Osudy hvězd
- 21:05zábava
Na houby (8/13)
- 21:35dokument
Vzpomínáme
- 04:00pořad pro děti
Raníček
- 04:05seriál
Divoká dobrodružství Blinkyho Billa
- 04:20seriál
Molang IV
- 04:25seriál
Opičinky
- 04:35seriál
T.O.T.S
- 05:00seriál
Riley ve velkém světě II (17/30)
- 05:20seriál
Prasátko Peppa VIII
- 05:25seriál
Medvídek Rudík
- 05:35seriál
Zak a Kvák II
- 05:50pořad pro děti
Pablo
- 06:00seriál
Lesnílci II
- 06:05seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 06:10seriál
Martin Snílek III
- 06:20seriál
Kit & Pup
- 06:30pořad pro děti
Kouzelná školka
- 07:00zábava
Ty Brďo!
- 07:25seriál
Hravá angličtina s ptáčky kivi
- 07:30seriál
Divoká dobrodružství Blinkyho Billa
- 07:45seriál
Molang IV
- 07:50seriál
Opičinky
- 08:00pořad pro děti
Atlas zvířat
- 08:20pořad pro děti
Moje zvířecí rodinka
- 08:25seriál
T.O.T.S
- 08:50pořad pro děti
Rytmix
- 09:00seriál
Pan Hračička
- 09:20pořad pro děti
Africká abeceda
- 09:30seriál
Medvídek Rudík
- 09:40seriál
Zak a Kvák II
- 09:50pořad pro děti
Pablo
- 10:00seriál
Lesnílci II
- 10:05seriál
Kamarád Timmy ve školce
- 10:10seriál
Martin Snílek III
- 10:25seriál
Kit & Pup
- 10:30
Divoké sny Maxipsa Fíka
- 10:40pořad pro děti
Čtení do ouška
- 10:50
Bugo a Pikola
- 11:00pořad pro děti
Tyjo! To je paráda!
- 11:25seriál
Šmoulové
- 11:50pořad pro děti
Koumando
- 12:05dokument
Českopis
- 12:20seriál
Želvy ninja IV
- 12:45zábava
Lvíčata
- 13:15seriál
Riley ve velkém světě II (17/30)
- 13:40pořad pro děti
DějePIC!
- 14:10pořad pro děti
Planeta YÓ
- 14:45zábava
Ty Brďo!
- 15:10pořad pro děti
Rytmix
- 15:20pořad pro děti
Kouzelná školka
- 15:50pořad pro děti
Jak vycvičit draky: Závod na hřeben III
- 16:15seriál
Šmoulové
- 16:40pořad pro děti
Zprávičky
- 16:45pořad pro děti
Večerníček
- 16:55seriál
Vampirina II (14/25)
- 17:20seriál
Na vlásku (2/25)
- 17:45pořad pro děti
Čtení do ouška
- 00:30dokument
Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 00:45dokument
Babylon
- 01:10dokument
Před půlnocí
- 01:35hudba
Ladí neladí
- 02:35hudba
...a tuhle znáte?
- 03:00
Úsměvná galerie: Édouard Manet - V zimní zahradě (1/3)
- 03:05
Echo Pražského jara 2022
- 03:10zprávy
Události v kultuře
- 18:00zprávy
Události v kultuře
- 18:13
Echo Pražského jara 2022
- 18:15zprávy
ArtZóna
- 19:10dokument
Billancourt: Belmondo, Delon, Gabin a ti druzí
- 20:10seriál
Výkřik bez ozvěny (8/8)
- 21:05hudba
Oskar Petr 60
- 22:00dokument
Punk (3/4)
- 22:50dokument
Slavná alba